Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu, este dincoace de Milcov, dar nu uitati, maine 24 Iunie 2007, sunt Sanzienele(Dragaica), ziua cea mai sigura din an cand ploua in Buzau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Andruto..... De cand e Buzaul in Moldova? :blink:
nu e,amareno.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi, de ce Buzaul e abea pe locul 35 in topul acela..? :jester:

Pentru ca nu prea este vizitat, dara sa nu uitam ca avem piata de legume care aprovizioneaza inclusiv Brasovul pe drumul prin Nehoiu! Parcul Crang,Tineretului,Marghiloman, Centrul Olimpic de Inot, Teatru, Orchestra de camera, site_uri, discoteci, circuitul de viteza de coasta de la Magura, manastiri,Tabara de sculptura, Focurile vii, Vulcanii noroiosi, Herghelia de la Rusetu,Lacul fara fund, Muzeul de cihlimbar si pesterile rupestre de la Colti, barajul de la Siriu,etc.

VENITI SA LE VEDETI CU OCHII VOSTRI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca nu prea este vizitat, dara sa nu uitam ca avem piata de legume care aprovizioneaza inclusiv Brasovul pe drumul prin Nehoiu! Parcul Crang,Tineretului,Marghiloman, Centrul Olimpic de Inot, Teatru, Orchestra de camera, site_uri, discoteci, circuitul de viteza de coasta de la Magura, manastiri,Tabara de sculptura, Focurile vii, Vulcanii noroiosi, Herghelia de la Rusetu,Lacul fara fund, Muzeul de cihlimbar si pesterile rupestre de la Colti, barajul de la Siriu,etc.

VENITI SA LE VEDETI CU OCHII VOSTRI!

Imi place felul in care promovezi oraselul nostru,ca sa zic asa. Faci o treaba excelenta... :jester:

 

Avem foarte multe locuri frumoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca nu prea este vizitat, dara sa nu uitam ca avem piata de legume care aprovizioneaza inclusiv Brasovul pe drumul prin Nehoiu! Parcul Crang,Tineretului,Marghiloman, Centrul Olimpic de Inot, Teatru, Orchestra de camera, site_uri, discoteci, circuitul de viteza de coasta de la Magura, manastiri,Tabara de sculptura, Focurile vii, Vulcanii noroiosi, Herghelia de la Rusetu,Lacul fara fund, Muzeul de cihlimbar si pesterile rupestre de la Colti, barajul de la Siriu,etc.

VENITI SA LE VEDETI CU OCHII VOSTRI!

Sa stiti ca aveti dreptate. :crazy: Si eu am fost acum aproape 2 luni in BUzau si m-a surprins in mod placut. Ar fi destule lucruri bune de spus dar acum pic de somn. Promit ca o sa revin pe topicul asta. :flowers:

 

 

Pana atunci o sa spun doar ca: sunt bucuros si mandru ca Gloria Buzau s-a calificat in Liga I. Dupa 20 de ani.. Le tin pumnii chiar si daca ar juca cu Farul Constanta :roll:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana atunci o sa spun doar ca: sunt bucuros si mandru ca Gloria Buzau s-a calificat in Liga I. Dupa 20 de ani.. Le tin pumnii chiar si daca ar juca cu Farul Constanta :friends:

Vezi ca am deschis un topic si la sport:URA! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana atunci o sa spun doar ca: sunt bucuros si mandru ca Gloria Buzau s-a calificat in Liga I. Dupa 20 de ani.. Le tin pumnii chiar si daca ar juca cu Farul Constanta :friends:

 

Primul nostru conflict (teristi - ofiteri) din armata "s-a datorat" Gloriei. Comandantul unitatii, mare microbist, ne-a dus frumos, incolonati, la meci la Gloria. Evident ca am fost toti de acord - se intampla inainte de juramant, si era prima noastra iesire din unitate dupa cateva saptamani. Stiu ca m-au socat mormanele de seminte de pe stadion.

 

Eh, "ghinionul" a fost ca Gloria juca cu Sportu'. Ca si teristi si fosti studenti, ne-am fofilat frumusel in galeria Sportului, unde ne-am agitat frenetic si cu spor; Sportul a si castigat. Comandantul insa ne-a vazut in galeria adversa si s-a suparat foc (mai ales ca eram in uniforma si dusi acolo ca un "cadou" Gloriei). Din acel moment a dus doar trupeti la meciuri. Misto amintiri :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul meci din tur al Gloriei Buzau va fi pe 28 Iulie 2007, pe teren propriu, cu Dinamo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×