Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu tot din buzau.intr-adevar,un orasel destul de frumos dar plicticos...probabil ca am stat prea mult pe-aici..

 

Nu uitati,oferta mea este valabila pana mor! Si atunci ma veti gasi la Cimitirul Dumbrava in spatele Mihaelei Runceanu(serios,acolo au capela parintii mei)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu uitati,oferta mea este valabila pana mor! Si atunci ma veti gasi la Cimitirul Dumbrava in spatele Mihaelei Runceanu(serios,acolo au capela parintii mei)!

 

am sa tin minte in caz ca ajung pe la buzau !

dar ai grija ! daca te faci ca ploua ... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am sa tin minte in caz ca ajung pe la buzau !

dar ai grija ! daca te faci ca ploua ... :cheer:

 

 

Cateva principii de baza:

-sa nu datorezi nimanui nimic,

-daca tot faci un lucru,fa-l bine,

-nu astepta rasplata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei!!! am sa trec si prin buzau.... ca doar tre' sa mai trec si io pe la socrii!! sper sa iesim la o cafea/ un suc si altele asemenea! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt subiectiv dar nu ma abtin sa spun ca Buzaul are cele mai frumoase fete! :doh: Cel putzin vara asta cand am iesit cateva seri la rand pe strazi, am ramas cu dureri de ceafa. :- Cea mai mare pondere de fete dragutze pe metru patrat! De asemeni si f de gasca si usor abordabile. Si acum cand imi aduc aminte... pacat ca de 20 de ani stau in Constanta...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar daca locuiesc in Constanta de aproape 20 de ani, m-am nascut si am copilarit (pana pe la vreo 5 ani si jumatate) in Buzau, un oras care, chiar daca aparent nu are mai nimic deosebit (dupa cum spun unii-altii) pentru mine ramane un oras extraordinar si mi se pare normal sa fie asa... Acum as fi curios sa vad cum este reprezentat "vechiul targ de la intersectie" si pe forumul Roportal. :doh:

 

nu sunt din buzau dar merg relativ des pe acolo(aproape lunar)! mi se pare un oras ok! imi place la nebunie crangul si cladirile vechi de prin centru! ...

am si eu o intrebare ... de ce, dupa revolutie, a fost ridicat la rangul de "oras martir"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt din buzau dar merg relativ des pe acolo(aproape lunar)! mi se pare un oras ok! imi place la nebunie crangul si cladirile vechi de prin centru! ...

am si eu o intrebare ... de ce, dupa revolutie, a fost ridicat la rangul de "oras martir"?

 

Pentru ca la ''revolutie'' au murit(unii fara sa stie de ce)36 de oameni!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×