Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cu soțul meu ne iubim enorm. El este cel care mă ajută mereu și sta alaturi de mine. E un om bun, minunat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Jadisilyavaitnefleurdelys a spus:

Hallo! Salutare din catacombele Parisului aflate in Norvegia de Suceava ! 

Heeeey! Ce mai faci?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, MissHyde a spus:

Eu cu soțul meu ne iubim enorm. El este cel care mă ajută mereu și sta alaturi de mine. E un om bun, minunat.

Ma bucur ca ai gasit omul bun, minunat, de care aveai nevoie. Imi pare bine ça te-ai casatorit si, intr-o mare masura, ti-ai gasit echilibrul. Din cate am inteles, ai si un serviciu. Xylia, ce-ti trebuie mai mult ça sa te consideri un om normal ? Lasa incolo toate fictiunile psihiatrice, bucur-te de viata ! Dar, in primul rand, lasa in fundul haosului toate substantele care II fac pe domnii psihiatri sa te considère om al haosului launtric, schizocumva. Eu te vad ca si mine, cel mult o border. Dar si border este un bal al tineretii. Eu zic ça pana la 35 de ani, daca renunt la droagele pe care le iei, devii un om exemplar. Te pup, Xylia ! 

Eu sunt bine, cam guralivà, dar sunt bine. Studiez Aristotel. Am venit la bunica-mea. Marti voi pleca la psihiatru, poate mi se va schimba oficial diagnosticul. M-ar ajuta mult ça sa pot sa profesez ceva, pe placul meu. 

M-am apucat de gatit. Supa de cartofi, alaltaieri. Vreau sa ma responsabilizez.

IMG_20210519_190224.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×