Sari la conținut
Forum Roportal
lora12hi

suferinta la despartire

Postări Recomandate

Suntem 7 catelusi aruncati, intr-o punga la gunoi, de catre un om foarte rau, care a zis ca suntem urati si ca nimeni nu o sa ne vrea, niciodata.

Acum cautam cu disperare un stapan, pe care sa-l iubim toata viata. Avem 5 sapatamani si venim oriunde suntem doriti.

Si chiar daca nu suntem de rasa, foarte bine educati, isteti si frumusei foc... va puteti convinge din pozele de pe siteul nostru:

http://www.simion.co.uk/7catei/

 

Si afisul nostru:

http://i85.photobucket.com/albums/k48/xela...7catei_card.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata,

 

va scriu in speranta ca ma veti ajuta

toata vara am avut grija de pisoiasii din fata blocului , dar acum o saptamana 2 dintre ei au fost sfasiati de caini , iar un al treilea a fost operat si momentan se afla la mine

mai sunt trei baietei care au cam 3-4 luni , sunt foarte frumosi si jucausi

daca cineva dintre dumneavoastra isi doreste un motanel , numele meu e raluca , iar nr mele de telefon sunt 3401764 sau 0741753433

va pot trimite si poze cu ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ofer spre adoptie o pisicuta de 2 luni, tandra si cuminte.

Este neagra cu ochii verzi, foarte blanda, educata la tavita, deparazitata si cu carnet.

A fost abandonata, iar eu nu am posibilitatea sa ii ofer o locuinta. Pot insa sa ii cumpar mancarea lunar(in Bucuresti), sau sa suport deplasarea pentru provincie.

 

Va rog mult sa ma ajutati! Este o frumusete de pisica, care are nevoie de un suflet care sa aiba grija de ea. post-52684-1157653965_thumb.jpg

 

Stefania

Tel.0740/067296, 0728/303434, email lys@idilis.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cous-Cous cauta stapan la fel de iubitor ca ea

Cous-Cous este, la patru luni, gata sa se ofere blanita si suflet unui stapan

iubitor, pentru toata viata. O pisicuta foarte iubitoare, cuminte si educata,

Cous-Cous nu este mofturoasa la mancare, este sanatoasa si foarte prietena cu

tavita de nisip.

 

Sorinel - un pui de motan iubitor si jucaus

Sorinel are patru luni si de-abia asteapta sa isi gaseasca un stapan pentru intreaga viata. Un motan neastamparat, dar foarte iubitor si dornic de motive de tors, Sorinel este sanatos, curat si educat la tavita de nisip. Nu e mofturos la mancare, ba chiar e foarte curios cu toate felurile noi care i se ofera.

 

Pentru amanunte si vizionari - Alina 0722455343, 0312242206,

Paul 0723611114, alibuhus@hotmail.com;

 

Am si poze, nu stiu cum sa le pun pe forum, dar vi le trimit la cerere.

Editat de alinabuhus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei sunt 5 sufletele care cauta cu disperare un stapan ! Sunt nascuti la inceputul lunii iunie, i-am crescut cu mult drag, i-am rasfatat, dar a venit vremea sa le gasesc un stapan... nu pot avea grija de inca 5 sufletele pe langa motanul meu...

povestea lor e una trista... mama lor i-a abandonat dupa doar 4 zile dupa ce i-a nascut la mine in curte ! i-am crescut greu de cand nu aveau nici macar ochi, i-am invatat sa manance si acum sunt frumosi si jucausi ! Acum insa vine iarna si nu imi mai pot permite sa ii cresc... nu vreau sa ii arunc in vreun parc sau pe vreo strada si de aceea apelez la voi, poate va indragostiti de vreunul dintre ei ! Salvati un sufletel si va va iubi toata viata ! (pentru bucuresti)

e-mail: europafm_junior@yahoo.com

 

 

Imagine61.jpg

 

Imagine64.jpg

 

Imagine64-1.jpg

 

Imagine49.jpg

 

Imagine56.jpg

 

Imagine39-1.jpg

 

Imagine48-1.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2812196690026354169vuafQw_th.jpg

 

Eu sunt Pepe (de la Pepenel, fiindca mami vrea sa ma fac grasut) si am un an. Sunt un metis foarte reusit de pechinez, asa cum puteti observa din poze si sunt chiar foarte cuminte. Imi caut o casa dar, mai ales, un stapan caruia sa ii arat ce catel deosebit pot fi. Am carnetel de sanatate si nici un purice (puteti verifica). Plus ca, desi sunt mic, de abia astept sa am un teritoriu si un stapan de aparat si de iubit.

 

2856606940026354169ZwbTqh_th.jpg

 

2211927480026354169cNhzkx_th.jpg

 

Daca doriti un catel ca mine, va rog sa sunati la 0722.472.364 sau sa scrieti un mail

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara tuturor !

 

Numele meu este Sarah... si sunt in felul meu o printesa . :yes: de bichonel .

Am varsta de 2 ani, impliniti in martie a.c. , sunt vaccinata, posed carnet , bucuresteanca get-beget, nu prea fitzoasa, sunt cuminte si afectoasa, etc... si am sa va spun pe scurt, povestea vietii mele .

 

M-am nascut intr-o familie fericita, cu multi fratiori in jurul meu, pana cand... intr-o buna zi , stapanii mamei mele, m-au dus in targ ! :(

Dupa mai bine de 4 ore de stat in frig, alaturi de fratiorii mei - timp in care mai mancam, mai adormeam, mai venea cate un strain si se mai juca cu noi, cand brusc - m-am trezit smulsa de langa fratiorii mei - de catre un necunoscut .

Si asa a inceput viata mea, alaturi de acei straini, care cu timpul mi-au devenit mai mult decat apropiati... .

Am avut cu siguranta zilele mele de glorie, in care eram laudata, lumea imi facea complimente, cateii dadeau pe spate - cand ieseam la plimare, eram rasfatata casei, etc...

Acum insa, de ceva vreme - lucrurile s-au schimbat ... :good: am ajuns sa stau mai mult singura,ea a plecat si se pare definitiv, iar el e mai mult plecat, sau ingandurat . As vrea sa-l ajut insa , nu pot... .

Intr-un fel sau altul , simt cumva faptul ca se apropie o schimbare si in viata mea, lucru care nu poate sa ma bucure foarte tare :( insa, stiu ca alta solutie nu poate exista... . :yahoo:

M-as bucura insa , ca noii mei stapani sa ma iubeasca cel putin cat au facut-o ei ... . :)

Daca ma acceptati... asa cum sunt, lasati pe p.m-ul lui un mesaj !

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush ce sa zic... n-am mai fost in situatia asta... dar cred k va tr sa te resemnezi cu asta... si cine stie... poate o sa va mai intalniti...:crazy: succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×