Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ce te faci când el vrea copil? Eu nu vreau. Ce te faci când stii că problemele tale medicale nu îți permit sa ai copil? Probleme serioase, nu glumă. Dar așa sunt unii, egoiști, se gândesc la fericirea proprie. Eu nu ii pot spune că un copil nu m-ar face fericită. Ba, in cel mai rău caz, mă poate băga în mormânt sarcina. Nu. Nu vreau copil. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, MissHyde a spus:

Ce te faci când el vrea copil? Eu nu vreau. Ce te faci când stii că problemele tale medicale nu îți permit sa ai copil? Probleme serioase, nu glumă. Dar așa sunt unii, egoiști, se gândesc la fericirea proprie. Eu nu ii pot spune că un copil nu m-ar face fericită. Ba, in cel mai rău caz, mă poate băga în mormânt sarcina. Nu. Nu vreau copil. 

De obicei, când el vrea copii, e mai nasol decât invers. 

Așa că, să-ți răspund la întrebare, te pregătești sufletește pentru cele mai nașpa scenarii. 

Sorry...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A spus că dacă nu pot avea, mă va iubi in continuare. Și putem adopta. Și sunt de acord.

M-a îmbrățișat și mi-a zis că nimeni nu l-a iubit cum îl iubesc eu. Bineînțeles că am plâns de emoție. Nici eu nu am mai fost iubită 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, MissHyde a spus:

A spus că dacă nu pot avea, mă va iubi in continuare. Și putem adopta. Și sunt de acord.

M-a îmbrățișat și mi-a zis că nimeni nu l-a iubit cum îl iubesc eu. Bineînțeles că am plâns de emoție. Nici eu nu am mai fost iubită 

Eu am dat like fara sa citesc 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, MissHyde a spus:

A spus că dacă nu pot avea, mă va iubi in continuare. Și putem adopta. Și sunt de acord.

M-a îmbrățișat și mi-a zis că nimeni nu l-a iubit cum îl iubesc eu. Bineînțeles că am plâns de emoție. Nici eu nu am mai fost iubită 

Sa tineti unul de altul. Foarte frumos! Clar te iubeste.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un copil e o treaba super amuzanta si interesanta. Apoi mai multi.... asta nu stiu dar presupun.

sarcina te baga in mormant... ma lasi? in ziua de azi ti-l scoate la doua kile poate si mai mic.... mofturi.

Xilia, faceai si tu conversatie, nu?  :flowers:

 

`na ziua toata ziua... vânt  :yu:

Editat de Rodica`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×