Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 23 ore, Saddeea a spus:

You should get a cat. Or a dog. Or a messy parrot 

poate imi voi lua un beagle sau cocker spaniol intr-o zi..poate..acum viitorul e prea incert

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, Maeve. said:

poate imi voi lua un beagle sau cocker spaniol intr-o zi..poate..acum viitorul e prea incert

poate un cocker spaniel 

Excellent "cocker spaniels" info is readily available on our website. Have  a look and you wont be sor… | Cocker spaniel puppies, Spaniel puppies,  Cocker spaniel dog

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 ore, Maeve. a spus:

poate imi voi lua un beagle sau cocker spaniol intr-o zi..poate..acum viitorul e prea incert

Câinii de rasa sunt f frumoși, dar mie îmi par mega pretențioși și predispuși la multe boli. Un maidanez adoptat poate fi la fel de drăguț și f iubitor. 

Editat de Saddeea
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice câine poate fi foarte frumos dar are nevoie de multa îngrijire și atenție exact ca un copil. Nu recomand nimănui sa ia câine daca nu are timp sa se ocupe de el. Chiar și la curte. Câinii lăsați liberi prin curte produc stricăciuni. Dacă are țarcul lui trebuie scos zilnic la plimbare, alergare. 

E treaba destulă. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Vriies a spus:

poate un cocker spaniel 

Tare frumoși și jucăuși. Dar uite ce pregătit este pentru poza, periat, spălat, aranjat... 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un STAR de Hollywood deja catelul forumului, ca ne-a cucerit inimile cu poza asta artistica :derisive:    Eu n-o sa am niciodata un caine, ca nu vreau sa mai fiu legata de casa!!!   Fii-mea are un catel si a scos acte legale si-l poate duce oriunde merge ea, in oricare restaurant pe planeta are acces sau in avion cu ea, stie sa deschida geamul masinii si-l latra pe Omu' parca-i parte din dusmanii universului :o:   Ultima oara pe la noi, s-a dus sa viziteze pisicii in apartamentul lor si a iesit cu urechile rupte putin si plin de sange ...  

{Una din pisici e cam foarte bolnav dar daca-l ducem la Veterinar, nu ne mai da inapoi si nu vrem sa-l predam inca.   Ne pica asa de rau ca pisicii se inteleg foarte bine si se iubesc ca doi frati, avea grija de la prima zi de pisica alba care era cat un ou cand a intrat la noi in curte.   Toate ca toate, dar partea asta este una tragica, va provoca un atac de ceva mosului.}   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ups, am dat drumul la discuție la tine pe pagina Maeve :surrender::pardon:

Ce învârti, dc nu te "joci" cu noi? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×