Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Mari întrebări filosofice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da cine te crezi tu, dragă? Reîncarnarea lu Zavaidoc? :)

 

Pe mine mă uimea  încrâncenarea cu care tot postezi la filosofie chestii care țin de doctrine religioase. Dar acum nu mă mai uimește...

 

Io ti-am zis tie, chiar foarte clar, sa incetezi sa mi te mai adresezi si observ ca nu asculti , ba iti aduci si gealati de-ai tai cu tine ! Interesant !Hmm...cine s-ar fi gandit ca tocmai tu Vriies...?! 

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io ti-am zis tie, chiar foarte clar, sa incetezi sa mi te mai adresezi si observ ca nu asculti ,

 

 

ba iti aduci si gealati de-ai tai cu tine ! Interesant !Hmm...cine s-ar fi gandit ca tocmai tu Vriies...?! 

Observi chestia comico-tragică a faptului că tu lansezi continuu ultimatumuri prin care îmi impui să tac? Te întreb și eu, cu ce drept, cu ce autoritate și în ce calitate îți permiți să faci chestia asta pe un topic de filososofie sau, mă rog, pe orice topic de pe ropo? 

 

Auzi la tine! Cică mi-am adus gealați! Tu crezi că am strigat: „help, săriți că m-a încolțit Lucica!”? Și au venit gealații să mă-mi sară în ajutor?  :lol:

Ești într-o mare eroare...

 

Tocmai eu, ce? Poi io, tocmai, îți zisăi că-mi făcea plăcere să discut cu tine, ba despre una, ba despre alta, însă pe argumente, că important e să rămânem cu ceva în urma discuțiilor, chiar dacă avem opinii diferite.

Dar se pare că nu percepuși mesajul, ba, mai mult, cu toată stima, mi-ai dovedit că atitudinea ta e una fanatică.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

:)  Mda. Este clar, din ce in ce mai clar !

 

Daca voi considera io ca de acum inainte ca am ceva de spus p-aci, bineinteles ca voi scrie cate ceva,  daca nu, nu ! Nu inteleg care-i treaba cu faptul ca mi te tot adresezi ?!

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca voi considera io ca de acum inainte ca am ceva de spus p-aci, bineinteles ca voi scrie cate ceva,  daca nu, nu !

 

 

Nu inteleg care-i treaba cu faptul ca mi te tot adresezi ?!

Mi se pare corect să intervii când crezi că ai ceva de spus. E un forum, nu?

 

Poi, atâta timp cât mi te adresezi tu, mi se pare corect să-ți răspund, mai ales atunci când o dai pe după cireși!  :lol:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare corect să intervii când crezi că ai ceva de spus. E un forum, nu?

 

Poi, atâta timp cât mi te adresezi tu, mi se pare corect să-ți răspund, mai ales atunci când o dai pe după cireși!  :lol:

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit, am si eu ocazia sa fiu on topic.

Marea mea intrebare filosofica: cum se da pe dupa cires?


:)

:)

Editat de Aquariuss
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit, am si eu ocazia sa fiu on topic.

Marea mea intrebare filosofica: cum se da pe dupa cires?

:)

 

Cam ceva de genu' (daca puteti duce este perfet, daca nu, "tat ase", cum se zice pe la noi, pe la taranoaiasan) :

 

 

:lol: No, m-am facut inteleasa?!(hai sa va vad, este doar o zicere, ca de vazut, va vad perfect, bineinteles, de-acolo de unde ma situez ! :queen:  :)  )

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

https//www.youtube.com/watch?v=G1rb7ZqMol4

https//www.youtube.com/watch?v=OHeVzK2hFHA

https

//www.youtube.com/watch?v=IOKtkCTBB6s

 

:lol: No, m-am facut inteleasa?!

 

 

Aproape... 

Bagă și-un rock, ceva!  :lol:

Editat de Vriies
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alo, vrea cineva să afle cum se ţine brazda dreaptă?
M-am gândit să deschid un curs de tractorie (de ce nu s-o fi spunând tractorism?), cu taxă de participare redusă, până-mi fac un nume în domeniu... Filozofii şi filozoafele vor primi un discount suplimentar de 10% pentru fiecare brazdă dreaptă.
Pe tarla şi arătură vom putea dezbate teme bătute şi ne(dez)bătute, ba chiar se va putea vorbi fiecare pe limba lui...

:)

 

Nae Tractoristu

viitor profesor de curs de tractorie

Editat de nicksson
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam ceva de genu' (daca puteti duce este perfet, daca nu, "tat ase", cum se zice pe la noi, pe la taranoaiasan) :

 

 

:lol: No, m-am facut inteleasa?!(hai sa va vad, este doar o zicere, ca de vazut, va vad perfect, bineinteles, de-acolo de unde ma situez ! :queen:  :)  )

Alo, vrea cineva să afle cum se ţine brazda dreaptă?

M-am gândit să deschid un curs de tractorie (de ce nu s-o fi spunând tractorism?), cu taxă de participare redusă, până-mi fac un nume în domeniu... Filozofii şi filozoafele vor primi un discount suplimentar de 10% pentru fiecare brazdă dreaptă.

Pe tarla şi arătură vom putea dezbate teme bătute şi ne(dez)bătute, ba chiar se va putea vorbi fiecare pe limba lui...

:)

 

Nae Tractoristu

viitor profesor de curs de tractorie

Astronomia nu e acelasi lucru cu astrologia!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×