Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Caut partenera pentru nunta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1500 ron nu e mult? 400 euro nu e mult? cat e meniu de pers? max 65 euro x 2 inseamna 130 euro. le da cadou de 170 euro?

 

am mai zis eu lu' blondu, nunta la romanica trebuia sa facem! dar deh, a facut 1 data si a zis ca nu a fost cu noroc, acu nu voia sa riste :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cam cat cinstesti la verisori. Adica la cineva din familie sau persoane apropiate. Asa e pe la noi. Daca Liviu a avansat suma asta presupun ca asa e si pe acolo.

La cineva care nu e din familie s-a pus 1000. Am fost la nunta atat la Cluj cat si la Caransebes, in alta parte a tarii, sa zicem. La fel era. Eu doar constat. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine nu mai aduceam vorba de dar, ca oricum voi v-ati obisnuit cu mine in postura de sarantoc si va e mare mirarea acum. Poate voi da doar maxim 400 de lei de meniu, de nu mi-o placea (desi vor fi sanse infime).

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ca asa poate le-oi aduce si mai multi clienti baietilor care detin motelul.


Eu sunt o oferta de nedeclinat, pentru mine ar trebui sa existe cereri peste cereri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai Oli, (ce-mi place sa-ti spun asa, e ca si cum as vorbi cu mine :D) tu nu stii ca daca aduci vorba despre bani printre fumei ies astfel de discutii?

ce stie ele despre bani? tot timpul le auzi, scump, prea mult, enorm, huo hotii! asta in cazul in care banii nu ii cheltuie ele pentru ele si placerea proprie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand e vorba despre o nunta, implicit, se aduce si darul in discutie. Daca nu, am sa-i dau banii lu' Florin Salam, sa-mi cante vreo juma' de ora, cat stau pe buda. Da' stai, ca asta se duce la alta nunta pe 10 oct. Merge si Cristi Nuca pe prafu' asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×