Sari la conținut
Forum Roportal
Redondo

Mai are rost sa te casatorești ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm!!!   "Leneşii au nevoie de bucătari."   :yam:  that's me ... am uitat sa mentionez ca amatori nu sint pe lista!!!


Actele de taxe pe ultimii 5 ani sint necesari la candidatura ...  :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are rost să mă căsătoresc cu o prietenă bogată de-a lui The Unknown. Olga, adu, prietenelor tale bogate, apropouri despre căsătorie cu mine, un tânăr zvelt, băţos, prezentabil, nedomesticit nici de tinere :swoon: . Aştept cu drag o chemare din partea uneia dintre ele. Le spui 8)  He also knows to speak english, if there's a need to be words more than sounds, image and stiffness.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

First of all ... nu am citit tot thread-ul dar... daca vrei sa ai o familie (mama + tata + plodul) ... atunci da.

Daca vrei doar sa fii casatorit(a) cu actu in buzunar ... atunci nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are rost să mă căsătoresc cu o prietenă bogată de-a lui The Unknown. Olga, adu, prietenelor tale bogate, apropouri despre căsătorie cu mine, un tânăr zvelt, băţos, prezentabil, nedomesticit nici de tinere :swoon: . Aştept cu drag o chemare din partea uneia dintre ele. Le spui 8)  He also knows to speak english, if there's a need to be words more than sounds, image and stiffness.

 

N-am prietene tinere si prea bogate de maritat, doar vaduve de cateva ori ca mereu se marita cu un batrin care nu spune cat este de bolnav si-l mostenesc.

Una din doamne inca nu este vaduva dar deja este internat barbatu' in casa de batrini ca a pierdut definitiv toti neuronii, ea este de acasa de la parinti extrem de bogata dar numai cu unu local se va incurca daca mai are chef dupa ce prin cate a trecut cu sotul.

Asta e si in gluma afacere complicata de la distanta, de aproape merge si singur!!! mai ales dupa un party reusit din care avem destule pe aici ... si mereu este lipsa de companie!!! sau partner de dans, etc.,  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesc serios, The Unknown. Este în regulă şi dacă viitoare soţie are vârsta trecută de 50 de ani. Eu sunt dispus să mă mut şi să trăiesc astfel. Vorbim pe privat.

Editat de Compas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa a venit unu cu viza de logodna cu o vaduva iar aici nepoata de 18 ani s-a bagat intre matusa si viitor unchi ... si traiesc fericiti de atunci ...

 

Cand a aparut Inter-Net, toate ma rugau sa le caut barbati pe computer fara sa-si dea seama ca defapt "eu caut barbati" ... cu unu am ajuns la dialog pe telefon si i-am spus ca defapt pentru o cunostinta caut companie ... s-a infuriat tipul ca el pe mine ma vrea, nu pe una care n-are computer ca n-ar sti sa-l foloseasca, nu conduce masina, etc., abia l-am linistit sa nu vina dupa mine.  M-a amenintat ca solicit pe computer si cate alte, dar s-a calmat ca a inteles in ce groapa am ajuns ca nu mi-am dat seama de sensul cuvintelor care in acest concept conteaza foarte mult.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am înţeles. Atunci, pe mai târziu! Revin la calculele mele. Să nu mă grăbesc eu să-mi urez Succes în viaţă!. :biggrin: Zisesem ca măcar o dată în viaţa mea să fi cerut cuiva să fie Cupidon în acea direcţie.  :elf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×