Sari la conținut
Forum Roportal
Ovidiu Bufnila

Topic Science Fiction

Postări Recomandate

blue_butterfly scrii in engleza? Iti poti traduce textele in engleza?

8)

Ovidiu Bufnila

consilier de imagine

editor sef

Topic Science Fiction Project

 

e-group atasat proiectului

http://finance.groups.yahoo.com/group/Topi...iction_Project/

 

Topic Science Fiction Project este proiect de imagine in Era Complexitatii:

despre micile si marile noastre probleme de la literatura la fictiune, de la politica la film, de la artele manipularii si sociologie, de la psihologia e-groupurilor la mecanica cuantica, de la faptul divers la filozofia razboaielor de imagine, de la domeniile imaginarului la constructia imaginii, de la dinozauri la fiintele celeste!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ovidiu bufnila a scris:

 

blue_butterfly scrii in engleza? Iti poti traduce textele in engleza?

 

nus....niciodata nu m-am gandit sa fac inca o data munca pe care am facut-o scriindu-le! de fapt, nu imi place nici o alta limba mai mult decat romana....si chiar nu sunt curioasa sa scriu(sau sa joc teatru in alta limba!). de ce ai intrebat? :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ovidiu bufnila a scris:

 

blue_butterfly scrii in engleza? Iti poti traduce textele in engleza?

 

nus....niciodata nu m-am gandit sa fac inca o data munca pe care am facut-o scriindu-le! de fapt, nu imi place nici o alta limba mai mult decat romana....si chiar nu sunt curioasa sa scriu(sau sa joc teatru in alta limba!). de ce ai intrebat? :?:

 

Ca sa te promoveze si in afara tarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU sunt de acord cu modificarea denumirii acestui forum - ori cu stergerea "urmelor" de Topic Science Fiction. Iata de ce voi lua hotararile care se cuvin! Sa avem iertare, dar maine-poimaine ma trezesc ca am facut "balet" pe forumul celor care "o ard bezmetic", ori pe cel al celor care "o fredoneaza ridicol"... Cine mai stie ce mai apuc sa aflu despre "purtarile" mele! Viata-i scurta - nevoia de a te face de ras nu poate fi masurata prin mijloace "conventionale"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×