Sari la conținut
Forum Roportal
Ovidiu Bufnila

Topic Science Fiction

Postări Recomandate

Ar fi nepoliticos sa vin cu o alta povestire fara ca mai inainte - unii dintre cei mai buni decat mine - sa posteze, de asemenea creatiile dumnealor. Evident, raman pe receptie, incercand sa impac pe toata lumea.

 

Ben Ami - cu cele mai bune dintre ganduri

 

Ben Ami, de acord cu ceea ce spui - numai ca as avea rugamintea sa le comunici acestora despre forumul nostru, sa poata posta si ei si tu si vecatros:)

 

Cele mai bune ganduri si tie :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem onorati de o asemenea invitatie. Este cat se poate de sigur ca toti vor afla, daca inca n-au facut-o.

 

Cu imensa consideratie pentru invitatia dumneavoastra,

Ben Ami - mai emotiv ca altadata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ben Ami - mai emotiv ca altadata

 

Draga pieten al poporului, iconitele sunt emotive, nu vad de ce ai fi si tu!!!

 

Ii asteptam si pe ceilalti sa scrie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis mesajul dumneavoastra tuturor editorilor Topic Science Fiction.

Vor fi un pic bulversati, apoi vor reactiona. Sa vedem (impreuna!) cum.

 

Ben Ami - de la emotiv la motivat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imaginea virtuala a editurii Nemira se deterioreaza pe zi ce trece. Poate ca vor gasi si banii necesari angajarii unui profesionist. Si grecii au o istorie frumoasa, insa azi traiesc din turism!

 

Ben Ami - gandindu-se la "altii", mai eficienti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imaginea virtuala a editurii Nemira se deterioreaza pe zi ce trece. Poate ca vor gasi si banii necesari angajarii unui profesionist. Si grecii au o istorie frumoasa, insa azi traiesc din turism!

 

Ben Ami - gandindu-se la "altii", mai eficienti

 

Permite-mi sa te corectez, Ben Ami, turismul Greciei se bazeaza foarte mult pe istoria lor :( - asa ca, poate le dati idei si celor de la Editura Nemira.

Pana una alta, ideea de a va publica lucrarile in spatiul virtual, nu neaparat pe suportul clasic de hartie, mi se pare super. Pana la urma urmei si istoria se schimba, nu? sau Panta rhei, cum ar spune un grec ramas faimos pana azi :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Grecii de care vorbim au atatia bani scosi din turism - na ca mi-a scapat! - de-si permit sa cheltuiasca 1,5 MILIARDE de dolari pe masurile de siguranta ale olimpiadei care incepe peste 2 zile. Asta SF! (Ce de teroristi in lumea asta, mai tata!) sefii de stat sunt "casati" (cu z) pe vase - in port! Asta asa, ca sa ne aducem aminte si de lucrurile care vor sa ne uimeasca in urmatoarele zile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×