Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Cel puţin patru specii de extratereştri au vizitat Pămantul

Postări Recomandate

Poate s-au ascuns sub o noua identitate. Naiba stie?

Poate, cine știe...

 

Dar pe pariu că din multitudinea cazurilor de dispariții analizate, există cel puțin 25 % de cazuri cel puțin ciudate cu privire la care nu se pot trage concluzii certe. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate, cine știe...

 

Dar pe pariu că din multitudinea cazurilor de dispariții analizate, există cel puțin 25 % de cazuri cel puțin ciudate cu privire la care nu se pot trage concluzii certe. 

 

Nu exclud nici posibilitatea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cică, de-a lungul timpului, am fost vizitați de ființe din alte planete. He, he, lung prilej de vorbe și de ipoteze... :D

 

Sigur că acești „vizitatori” au fost greșit interpretați de străbunii noștri, care deseori îi confundau cu zei, cu îngeri, deh, conform credinței și puterii lor de înțelegere...

https://www.ancient-code.com/extraterrestrial-civilizations-visited-the-earth-in-the-distant-past-the-evidence-is-here/

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cică, de-a lungul timpului, am fost vizitați de ființe din alte planete. He, he, lung prilej de vorbe și de ipoteze... :D

 

Sigur că acești „vizitatori” au fost greșit interpretați de străbunii noștri, care deseori îi confundau cu zei, cu îngeri, deh, conform credinței și puterii lor de înțelegere...

https://www.ancient-code.com/extraterrestrial-civilizations-visited-the-earth-in-the-distant-past-the-evidence-is-here/

Au   existat  astfel  de   cazuri,   dar   nu   poti   generaliza

Poate s-au ascuns sub o noua identitate. Naiba stie?

Da,   nu   poti   lega  orice disparitie   de fenomenul  UFO

 Numai de o persoană se crede că a avut de-aface cu UFO. Acea persoană dispare periodic, tocmai când i se pune întrebarea: câţi ochi au estratereştii? Când reapare îşi declară întotdeauna alt nume, ceea ce ridică alte întrebări "interesant de analizat şi stabilit": persoana în cauză este dilimache sau sunt mereu alte persoane aduse la aceeaşi înfăţişare? Findcă una nu e totuna cu unele şi nici unele cu una! Dacă-s unii într-una sau unele într-unul? Musiu Vriies, este rândul dv. să analizaţi această problemă, evident, cu mai mult simţ de răspundere. Eu, ca tractorist, mă mulţumesc doar să ridic semne de întrebare...

 

Cu stimă,

Nae Tractoristu 

Argumentul   suprem   al negationistilor   ramane    bascalia.

Editat de Canaris2
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Argumentul   suprem   al negationistilor   ramane    bascalia.

 

Corect, cam asta-i treaba cu musiu nicksson, alias Nae. El se vrea bășcălist șef. Dar noi îl respectăm ca preopinent, no problem.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis-o si o zic inca o data: eu n-am vizitat pe nimeni.

Problema rezolvata, se poate inchide topicul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis-o si o zic inca o data: eu n-am vizitat pe nimeni.

Problema rezolvata, se poate inchide topicul.

Pliiizzz! De ce vrei tu să se închidă topicul? Poi, n-ar fi păcat? :(

Nici io, bre, nu vizitai pe nimeni. Decât, așa, incognito :lol:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Unacknowledged" se numeste ultimul documentar despre UFO si tot ce tine de domeniu.

Merita vazut.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×