Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal UEFA 2016

Postări Recomandate

Nuș ce se întâmplă, însă mi-a apărut de două ori postarea și nu pot să editez :) probabil de la trafic.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Păi aia zisăi și io mai sus, în fine.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-a ghicit masteru, însă el deja avea o dedicație, anticipat! :D


  Io sunt in extraz, ca sa stiti. :rot:

 

 

Eh, e bine că trecuși repede de la agonie la extaz!  :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun. Și cu această finală s-a scris și ultima pagină a evenimentului Euro 2016. 

Astfel, acest thread se cam apropie și el de final iar eu, bineînțeles, nu voi pierde ocazia de a le mulțumi pentru participare celor cu care am chibițat pe aici, de a le trimite gânduri frumoase și de a le dedica o melodie :) 
 
Pentru toți cei care au poposit și și-au lăsat amprenta pe aici, până data viitoare...
 
 
 
Nu-mi mai remâne decât să sper că, atunci când vom avea prilejul, ne-om auzi sănătoși și entuziaști pe topicul 
Campionatul Mondial de fotbal 2018 -Rusia
 
 
Toate cele bune!
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

REACŢIA DURĂ a mamei lui Cristiano Ronaldo, după ce portughezul a fost accidentat

 

Foto: bfmtv.com

Cel mai așteptat moment din cariera lui Cristiano Ronaldo de la echipa națională a fost distrus de Payet, fotbalistul carte a avut o intrare dură la jucătorul lusitan.

 

Ronaldo nu a rezistat mai mult de 25 de minute și a cerut să fie schimbat din cauza durerilor acuzate la piciorul faultat.

După incidentul din teren, mama lui Ronaldo a avut o reacție destul de dură pe Twitter, acuzând modul în care francezul a luptat pentru minge.

Nu pot să-l văd pe fiul în halul ăsta. Jocul de fotbal e să loveşti mingea cu piciorul, nu să-ţi răneşti adversarul", a fost prima postare a mamei lui Ronaldo

În plus, mama lui Ronaldo și-a arătat încrederea în echipa portughezilor pentru câștigarea Campionatului, fapt ce a devenit realitate grație golului marcat de Eder în minutele de prelungiri.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pretul lui Payet s-a ridicat de 5 ori dupa performantele la acest campionat european, sint curioasa ce devine pana la Mondiale. 


Dimitri Payet will cost more than £50m, insists West Ham co-chairman David Gold after Euro 2016 displays

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×