Sari la conținut
Forum Roportal
deactivatedxela

Cata incredere poti avea in partener?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

play safe

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce te intereseaza ce simte el, crezi ca pe el il iintereseaza ce simti tu  ? Stii de ce mimeaza femeile orgasmul ? Au impresia ca barbatilor le pasa. Cel mai bine e s-o faceti cu doua prezervative. Il obligi sa-si mai puna unu`. Eu am auzit de cazuri in care s-a rupt prezervativul. Cel mai sigur e cu doua.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partner sau sot, acelas draq, ca l-ai cunoscut azi sau dupa zeci de ani langa tine ... doar in anumite aspecte al vietii poti avea incredere in el, ca-ti duce masina la reparat sa nu te lasa pe drum, eventual iti cumpara alta,  si din astea chestiuni curente ca si apa cum curge in robinete, pisicile sint vaccinate, etc.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Forumul este facut pentru a scrie in limba romana si pentru a impartasi cu ceilalti opiniile tale.

 

Am avut probleme cu roboti care postau platitudini in engleza odata sau de doua ori, apoi bagau spam la greu. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El nu ... majoritatea nu fac diferenta nici in tinerete.  

 

Este o conceptie falsa ca si dragostea eterna si se nutreste de o vreme pe paginile cu teme de viata de cuplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si când nu este cazul sa ai incredere in el?

 

Incredere trebuie acordata pana in momentul cand persoana de langa tine ti-o tradeaza si iti da motiv intemeiat sa ti-o pierzi. Pana atunci, e jalnic pentru cei care aleg sa traieasca in stare constanta de paranoia si suspiciune. E jignitor si umilitor sa nu ai incredere intr-un partener care nu ti-a dat niciodata motiv sa i-o pui la indoiala. 

Opinia mea desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×