Sari la conținut
Forum Roportal
deactivatedxela

Cata incredere poti avea in partener?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

unde-ti va sta capul acolo iti vor sta si picioarele.

Merge si in pozitia asta rotflmao.gif dar e nevoie de putina mobilitate si multa incredere. Nu ma intrebati in ce, ca habar n-am.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu trebuie sa ai incredere in furnizori, trebuie sa ai incredere in mine

Eu nu am incredere uneori nici in mine si tu vrei sa am in tine:)))

Merge si in pozitia asta rotflmao.gif dar e nevoie de putina mobilitate si multa incredere. Nu ma intrebati in ce, ca habar n-am.

Sa inteleg ca ai experimentate ,piratule asa ceva? Sau te gandesti asa...ca la o pozitie din yoga?:)))

//e viata e aia, sa traiesti suspectandu-ti partenerul/a in fiecare moment ?//

 

Nu trebuie sa-ti bati capul sa-l suspectezi pe partener (adica sa-i scotocesti prin buzunare si agenda, sa-l filezi, sa-i montezi chestii de supraveghere).

 

Ajunge sa aplici tehnica Ampera, susurandu-i saptamanal in urechiuse cand ii faci masaj: "Daca imi tradezi neincrederea, unde-ti va sta capul acolo iti vor sta si picioarele. Nu garantez in ce ordine."

 

 

La tine cred ca se potriveste unde iti sta barba ,acolo iti vor sta si...picioarele:)))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incredere deplina in partenerul meu actual. El spune ca faptul ca nu ma intereseaza ce e la el in telefon inseamna ca nu imi pasa de relatie. Complet fals. Nu ma uit pentru ca am incredere.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb, daca ar fi sa folosim prezervativ, ar trebui sa il folosim pana la casatorie?

 

Da, numai ca trebuie sa-l spalati cu Dero din cand in cand.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Da, numai ca trebuie sa-l spalati cu Dero din cand in cand.

gresit. Am citit mai recent ca se foloseste wanish...si nici nu mai umbli de nebuna a doua zi sa cauti lenjerie alba.fingers.gif

Editat de jazmin@

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am 21 de ani si sunt la prima relatie, el are 27 de ani, avem o luna impreuna si el ar vrea sa facem dragoste fara prezervativ pe motiv ca nu simte nimic, sau foarte putin...Stiu ca prezervativul e esential nu doar pentru contraceptie dar si pentru prevenirea bolilor. Ma intreb, daca ar fi sa folosim prezervativ, ar trebui sa il folosim pana la casatorie? Sau si dupa aceea? Cata incredere poti avea in partener, chiar si casatoriti? Ma gandeam sa nu folosim deloc pentru ca oricum nu poti stii sigur niciodata, de ce sa ne mai batem capul? Sa folosesc doar pastile anticonceptionale si eventual niste teste din cand in cand pentru boli? Va rog sa nu dati cu pietre not_i.gif nu am experienta in relatii si ma chinuie intrebarile astea. Va multumesc!

Fiind un iubit de doar o luna si tu naiva la primul lover as recomanda prezervativul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Da, numai ca trebuie sa-l spalati cu Dero din cand in cand.

Nu mai face ma misto de ea. :crazy:

 

Merge si cu Axion, nu asculta la el.

 

Fiind un iubit de doar o luna si tu naiva la primul lover as recomanda prezervativul.

Eu, sexul oral!

In felul asta combina cele doua conditii,

Fac sex si scapa si de prezervativ.

 

Sau, daca ea vrea cu prezervativ, poate lua unul cu arome. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×