Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Prison Break si dependenta (topic combinat)

Postări Recomandate

sal. sunt nou pe aici. am cautat prison break pe google si v-am gasit pe voi :tease: . ce pot sa spun si eu e ca serialul,intr-adevar este beton,creeaza dependenta,dar in acelasi timp e destul de irealist pt cei care cunosc realitatea puscariei. eu am stat pe acolo,din pacate,si stiu cum e. sigur,ca multe lucruri rezoneaza,dar sunt si multe extreme. cu care,sunt de acord,pt ca altfel,serialul nu ar avea succes,nu ar fii atat de vizionat. ceea ce te tine in priza e tocmai actiunea. e primul serial pe care il urmaresc dupa seinfeld,si pot sa spun ca e si cel care imi place cel mai mult. sper,doar sa nu traga de el vreo 8 sezoane si sa ma plictisesc,sper sa se termine in glorie...prietena mea tine sa ii spuna scorpioanei ca si ea a amutzit cand michael si-a dat camasa jos...si de palpitatie si de placere,si ca e cel mai frumos barbat ...dupa mine,desigur :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand caut un forum pentru Prison Break ! serialul asta e absolut demential, si chiar e pe bune ! actiunea, modul de evadare, ideea de a-ti tatua corpul cu planul inchisorii, inteligenta, toate fac Prison Break mult prea tare ! sezonul 2 (asta seara apare episodul 14 din sezonul 2) e intr-adevar Manhunt, adica tipii sunt deja afara si trebuie sa se descurce. parerea mea este ca primul sezon a fost cel mai tare, pt ca in al doilea il lungesc rau de tot, dar tot te tine cu sufletul la gura.

 

daca este cineva dispus sa discute despre Prison Break (scorpioana, de ex), sunt un expert :) oricum, tot ceea ce vreau este sa gasesc un forum dedeicat acestui serial, ca sa discutam mai pe larg. pt cei care sunt interesati (am toate dvd-urile cu episoade, cine vrea ! :flowers: ), sa posteze mesaje pe forum

 

ufff ! gata

 

mi-am permis a-ti corecta "K" folosit in locul lui "ca" pe viitor atentie la scris :doh:

super tare ,si de unde ar trebui sa-l iau sau cand ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar cel mai bun serial. eu nu prea sunt amatoare de seriale, dar asta m-a cucerit. am stat doua zile lipita de ecran ca sa vad primul sezon (eu am aflat de el abia de la sezonul 2, asa k am avut d recuperat). despre wentworth, parerea mea e k e cel mai sexy actor. nuj cine ii poate rezista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand caut un forum pentru Prison Break ! serialul asta e absolut demential, si chiar e pe bune ! actiunea, modul de evadare, ideea de a-ti tatua corpul cu planul inchisorii, inteligenta, toate fac Prison Break mult prea tare ! sezonul 2 (asta seara apare episodul 14 din sezonul 2) e intr-adevar Manhunt, adica tipii sunt deja afara si trebuie sa se descurce. parerea mea este ca primul sezon a fost cel mai tare, pt ca in al doilea il lungesc rau de tot, dar tot te tine cu sufletul la gura.

 

daca este cineva dispus sa discute despre Prison Break (scorpioana, de ex), sunt un expert :wub: oricum, tot ceea ce vreau este sa gasesc un forum dedeicat acestui serial, ca sa discutam mai pe larg. pt cei care sunt interesati (am toate dvd-urile cu episoade, cine vrea ! :crazy: ), sa posteze mesaje pe forum

 

ufff ! gata

 

mi-am permis a-ti corecta "K" folosit in locul lui "ca" pe viitor atentie la scris :roll:

 

salut. am observat ca esti mare fan prison break,ca si mine de altfel..ador pur si simplu serialu'. m-am gandit sa-mi incerc norocu' sa vad daca ma poti ajuta la intrebarea asta...caut un soundtrack anume din primul sezon si nu am reusit sa-l gasesc nicaieri..este o melodie rap care suna ceva de genu' 'this is war..so watch your back sucker..' ma gandeam ca din moment ce esti fan inrait,poate detii o lista d soundtrackuri si ma poti ajuta si pe mine trimitandu-mi titlul melodiei si solistu' sau formatia..t rog mult. mersi. salut,eventual da-mi un mail pe bogdanseb@yahoo.com in caz k ma poti ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow...cel mai bine realizat si mai complex serial pe care l`am urmarit vreodata.Am luat ambele serii si le`am vazut la rand..pur si simplu nu am avut rabdare.Foarte bine realizat..un scenariu foarte bun...si..fiind fata nu mai zic de Michael Scofield. :mellow:...va dati seama ce de fane are serialul datorita lui :crazy:).Cred ca am sa il revad si revad si revad..Super..nota 10.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hello....e prima data cand scriu pe un forum , da am vrut neaparat sa-mi dau cu parerea cu privire la serialu asta, prison break!! sa zic ca e SUPER ar fi prea putin....da este!!...si cu urmaritu is la zi, adica am vazut toata seria 1 si din seria 2 cat s-a emis deja, adica primele 12 episoade.....deci cine vrea discutii, is pregatita!!

 

sal,am vazut pana la al 15-lea episod inclusiv .Ai cumva mai mult de atat la sezonul 2?

astept raspuns

ma poti gasi pe yahoo mess...fanosu74

 

astept raspuns de la tine...ms si scuze

Editat de fanosu74

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai mi se pare ca sunt doar 17 S 2..si inca s 3..nu stiu...apare cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut ... nu prea scriu pe forumuri dar ... sunt prea atras de serialul asta si imi place sa discut despre el ... oricum nu stiu de prea multa vreme de existenta lui ... poate o sa ma consideratzi nebun dar am vazut prima serie si 2 ep din seria a doua ... adik 24 de episoade unul dupa altul incontinuu nu am dormit 24 de ore ca sa ma uit :) si azi am terminat de vazut tot pana la ep 16 si deabea astept sa il vad pe urmatorul ... am vazut pe pagina de la fox ca sunt tot 22 de eisoade in sezonul 2 ... oare credeti ca o sa fie si un sezon 3 ? asa am citit undeva dar nu stiu cat de adevarat e pt ca nu e un site oficial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok..salut...pai da ,ar mai fi ep 16 S2 care a aparut cam acum 2 saptamani.....dar am inteles ca pe 19 feb ar aparea ep 17 ..si poate chiar si 18..nu stiu exact...insa 16 sigur.este,.se cheama "chicago"...e f fain..:roll: io sper zilele astea sa vad 17 ...:D..

nu stiu daca va mai fi si o S3..as vrea insa ..mai bine sa termine cat e inca pe val:P..adica cu audienta mare:D..si da, cred ca si S2 va avea tot 22 eps....sper!!.....sa vedem:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×