Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Prison Break si dependenta (topic combinat)

Postări Recomandate

noroc spiridus .... olivia nu cred ca exagerez pt. ca nu e ceva normal sau frumos sa minta ca sa ii bage pe alti fani adevarati ai serialului in idei ..deci cred ca ce a facut e stupid si copilaresc asta e parerea mea ... si nu cred ca spunand esti stupid(a) e o jignire foarte mare ...daca o faceam proasta sau altceva mai ziceam sa ma atentionezi dar nu jignesc eu asa o persoana care nu stiu nimic despre ea .... gata cu povestea :jester:

Editat de madafacar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu ma face stupida si sa stii ca nu exagerez deloc....am luat de pe odc toate episoadele asa ca nu ma face stupida pentru ceva ce habar nu ai...eu nici macar nu am habar de unde luati voi filmul...eu l-am luat de pe odc si am vazut pana la ep 21 inclusiv....nu am zis nimic de ep 22...da???? eu intrebam doar daca stie cineva cand apare si cum pot face rost de el,nu te-am intrebat pe tine cum sunt,care daca nici macar nu intelegi ce intreb mai ai si tupeul sa ma caracterizezi...iti dai seama cum esti tu,nu?dar eu nu sunt aici ca sa fac caracterizari ci ca sa intreb ceva.daca nu ai pic de bun simt atunci sa fii sanatos! Paste fericit!

 

noroc spiridus .... olivia nu cred ca exagerez pt. ca nu e ceva normal sau frumos sa minta ca sa ii bage pe alti fani adevarati ai serialului in idei

nu cred ca stii cat de mare fana a filmului sunt si nici macar nu trebuie sa iti dau tie explicatii...nu am facut ceva copilaresc....PUR SI SIMPLU AM PUS O INTREBARE !!!!!!!!! asa ca te rog sa te linistesti,ca nu vreau sa bag "fanii adevarati" ca tine in idei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma faci sa rad ... prima oara zici un lucru(intrebai de seria 3 nicidecum de ep.22) acum ai dat-o la intors ... in fine .. las-o moarta ... Paste Fericit si tie deasemenea la toti ceilalti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!e super tare filmu' dar eu sunt curioasa cand apare seria 3 ....asa k dak stie cineva....spuneti-mi si mie pls

 

 

"cred ca esti prea stupida ... si nu ai ce face decat sa minti ... ultimul episod din seria 2 (ep.22) a aparut deabea azi la ora 8:00 pe Fox ... asa ca io cred ca tu ai vazut altceva ... sau vrei sa ii pui pe altii pe ganduri

 

nu exagerezi putin cu aceasta caracterizare ?

 

editat de olivia la 04.07.2007 ora 19:50 "

 

 

sa sti k si eu am vazut ep 22 chiar de sapt trecuta si nu cred k vrea nimeni sa minta pe forumul asta....poate esti u prost informata....oricum si eu sunt fff curioasa cand apare seria 3...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la seria a 3 mai sunt vreo 2 episoade din seria a 2 si urmatorul ar fi chiar azi lansat in USA,conform imdb.com. :D Deci maine ar trebui sa il avem si noi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simiri .. ma`am uitat si eu pe imbd ... dar cred ca e ceva aiurea ... pt ca pe fox a zis clar la sfarsitul episodului 22 ca e ultimul din sezon si sezonul 3 apare in toamna ... deci , cine minte imbd sau fox ? :P ...si inca ceva , nu stiu daca ai fost prea atent ..dar pe imbd la infrmatiile despre episoade vin in ordine ep.1 ep2. etc. pana la ep.22 si imediat sare la ep.24 si ep.25 .... daca ar fi ceva clar ... unde e ep.23 ?? :D .... aiurita treaba ... oricum eu cred ce au zis pe fox nu ce scrie pe imbd

 

buna!e super tare filmu' dar eu sunt curioasa cand apare seria 3 ....asa k dak stie cineva....spuneti-mi si mie pls

sa sti k si eu am vazut ep 22 chiar de sapt trecuta si nu cred k vrea nimeni sa minta pe forumul asta....poate esti u prost informata....oricum si eu sunt fff curioasa cand apare seria 3...

maimutzica ... ar trebui sa te mai uiti si la data posturilor .. ai fi observat ca postul meu in care ziceam ca ep.22 apare azi e din 2 aprilie daca nu ma insel .. deci normal ca ai vazut ep.22 de ssaptamana trecuta pt ca episodul aparuse din 2 aprilie ... fitzi mai atentzi la ce se discuta aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine trebuie sa ne incredem in Fox si nu in imdb,de vreme ce pe imdb episodul 23 lipseste :P Abia astept sa apara seria a 3-a chiar daca va trebui sa asteptam destul de mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maimutzica ... ar trebui sa te mai uiti si la data posturilor .. ai fi observat ca postul meu in care ziceam ca ep.22 apare azi e din 2 aprilie daca nu ma insel .. deci normal ca ai vazut ep.22 de ssaptamana trecuta pt ca episodul aparuse din 2 aprilie ... fitzi mai atentzi la ce se discuta aici

 

adica, sa priceapa si creierasul meu prost ... ep 22 e Sona, ala cand ajunge michael iar la puscarie ??? si altu dupe el mai e ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, cel mai tare serial pe care l-am vazut. Am inteles ca seria 3 apare in august (nu stiu sigur!!!). Eu am vazut un episod al 23-lea al celei de-a 2-a serii insa nu era un episod propiu-zis ci doar o recapitulare, interviuri cu actorii etc. Vin cu o intrebare. Se poate receptiona Fox5 live pe net cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×