Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai cum sa zic. sunt anumite linii trasate de psihiatru pe care le abordeaza in rest nu avem socializare asa de dragul de a vorbi....

nu

din cate imi aduc aminte am si citit pe undeva pe o foaie ...da nu mai stiu unde e foaia.

am si dedus dupa cele citite pe google.

eu nu inteleg nimic

 

ii spune psihiatru ce sa vb cu tine si ce nu?

 

nu faci nimic toata ziua si presupun ca nu stai in palat, cauta naibii hartia aia, citeste-o si spune-ne ce scrie pe ea.

autodiagnosticarea de pe gugål e buna de sters la cur, atat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg nimic

 

ii spune psihiatru ce sa vb cu tine si ce nu?

 

nu faci nimic toata ziua si presupun ca nu stai in palat, cauta naibii hartia aia, citeste-o si spune-ne ce scrie pe ea.

autodiagnosticarea de pe gugål e buna de sters la cur, atat.

pai i s-au dat unele indicatii la inceput cand m-a externat. in rest e foarte laconic in vorbire si isi alege cuvintele ca sa zic asa. n-avem sporovaiala. poate asta e felul lui de a fi

o sa o caut eu deocamdata sa terminam aici ca chiar am chef de discutii si analize a situatiei, simt ca am nevoie de asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e taica-tu, traiesti cu el in casa de peste 27 de ani, deja ar trebui sa stii daca asta e felul lui sau nu.

 

tu initiezi discutii cu el? aveti ceva in comun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e taica-tu, traiesti cu el in casa de peste 27 de ani, deja ar trebui sa stii daca asta e felul lui sau nu.

 

tu initiezi discutii cu el? aveti ceva in comun?

pai sincer eu cred ca ma cam dispretuieste

initiez eu cateodata ..el vorbeste mai mult de curatenie & etc. eu as vrea sa vorbim multe chestii, cat mai multe , legate de societate de intamplari & etc asa ca sa ma exteriorizez si eu.

in comun nu stiu...sa ma gandesc... ar fi dispretul asupra prostiei, lenea cateodata, nemultumiri legate de felul cum se comporta altii cu noi ....cam astea

diferente: mie imi place sa analizez o fraza , nu-mi place sa vorbesc ceva ca sa fie vorbit doar asa sa scoatem vorbe de bar...desi si eu m-am imbatat nu suport omul la betie si discutiile inutile de acolo intre consumatori, eu mai bine tac daca nu am ceva de spus , nu caut sa ma afisez (sunt interiorizat si nu preiau initiativa in discutie desi mi-as dori asta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din unele jigniri adresate cand eram mai mic, si fiindca clar ma dispretuia pentru natia mea, maicamea fiind de etnie rroma

 

 

nu cred ca are nimic cu natia mamei tale, daca avea o problema cu tiganii nu avea casnicie cu o tiganca si nici copil cu ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

nu cred ca are nimic cu natia mamei tale, daca avea o problema cu tiganii nu avea casnicie cu o tiganca si nici copil cu ea

daca ai sti cate jigniri au fost pe tema asta....am uitat sa spun ca scandalurile la noi in casa erau la ordinea zilei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai sti cate jigniri au fost pe tema asta....am uitat sa spun ca scandalurile la noi in casa erau la ordinea zilei

daca nu suporta tiganii, de ce s-a luat cu una?

apropos schizo, ai facut teste la spital? IRM / CT?

 

cat de des consumi alcool?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu suporta tiganii, de ce s-a luat cu una?

apropos schizo, ai facut teste la spital? IRM / CT?

 

cat de des consumi alcool?

nu stiu....

nu ma lua si tu cu schizo....

n-am facut nici un test

acum nu consum alcool inainte ma imbatam cam 1 data pe luna in rest beam foarte putin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×