Sari la conținut
Forum Roportal
tadayo

Sutienul care se deschide doar la sentimente adevarate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe vremea mea catecolaminele erau adrenalina si noradrenalina si serveau drept mediatori chimici, pentru sinapse, cum ar veni, nu erau "emanati" prin piele si alte altea.

Apoi e o porcarie, oamenii daca ar face sex doar cand ar iubi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Io as strange-o de gat -cu propria inventie- pe aia de-a inventat sutienul.

Deci, NU.

E inventat de barbati.

Io daca as purta sutien si as purta sutienu' asta, nu m-as mai putea uita la o sticla de Jaggar ca ar exploda mai ceva ca intr-un film de Michael Bay.

 

Ar trebui sa se inventeze si la barbati o curea de genu'. Adica daca tot am ajuns o specie de respiraci pe gura incat sa ne spuna imbracamintea ce sentimente avem, macar sa nu fie discriminare. 

Ne mai trebuie o perna care sa ne spuna cand ne e somn si cand vrem doar sa motaim. Si cand isi da seama ca defapt ne-am pus in pat de-o laba sa ne traga un pumn in gura insotit de mesaju' "La munca, bastardule!"

O lingura care sa-ti spuna cand sa te opresti din mancat fiindca tu daca ai 3 shaorme in farfurie le inghiti pe toate, ca asa te-a invatat bunica.

Un aifon care sa-ti spuna ce muzica vrei sa asculti si cand isi da seama ca vrei sa asculti Alex Velea sa-ti traga un pumn in gura.

Un tricou care sa-ti spuna daca intr-adevar crapi de cald la -20j de grade, sau vrei doar sa-ti arati suncile.

Si o moneda care sa-ti spuna daca sa dai banii pe bautura sau sa-i cheltui.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×