Sari la conținut
Forum Roportal
Redondo

De ce unele fete nu poarta fusta ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Cand imi raspunzi mie, mai ales cu o siguranta de sine atat de mare, chiar este vorba despre augusta-mi persoana. Sau nu mai stii ca, mie, personal, mi-ai scris aia cu anti-modelul?

 

Repet, ce nu se aplica la tine se poate aplica la altul. Nu trebuie sa ma hotarasc eu in privinta ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am crescut intr-un mediu si familie unde absolut toate femeile purtau fuste sau rochii, insa mie nu mi-a placut niciodata sa le port. Cand eram mica faceam tam tam monstru daca incerca mama sa ma imbraca in rochie. De mica am iubit pantalonii. grin.gif

 

Ai avut numai anti-modele. haha.gif

 

 

 

Repet, ce nu se aplica la tine se poate aplica la altul. Nu trebuie sa ma hotarasc eu in privinta ta.

 

"Sunt prea grasa", sau "sunt prea slaba", unde o incadram?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai avut numai anti-modele. haha.gif

 

 

I-am scos peri albi lu mama. Odata m-a imbracat in rochie cu japca si mi-a facut palmier cu funda in cap iar dupa aceea m-a trimis la joaca afara. Am plans o ora ascunsa in casa scarilor. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca nu ma simt in largul meu,d'aiat...cat despre partener,hmmmm, tare as vrea sa-i spuna cineva ca e blegit in fata, ce spectacol ar mai fi :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai fusta prea scurta, esti curva.

Daca ai fusta prea lunga, esti sectanta.

Daca ai fusta pana la genunchi, esti de moda veche.

Daca e prea bombata, sau prea stramta, esti pitipoanca.

Daca e retro, vintage, spanish style, cu susu in jos, etc, vrei sa iesi in evidenta, te crezi speciala si in timp asta atrage necazuri.

Deci, fusta e o problema.

 

Si, ca sa raspund stimatului initiator, femeile poarta pantaloni pentru a se camufla. Se stie ca fustele sunt de fapt cele care conduc lumea, asa ca atunci cand barbatii au realizat asta, Consiliul Atotputernic al Femeilor din Univers, au hotarat sa se imbrace in pantaloni, pentru ca barbatii sa creada ca sunt de-ale lor.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Sunt prea grasa", sau "sunt prea slaba", unde o incadram?

Ce bine c-ai zis tu, ca aveam si eu de gand sa spun asa ceva. Daca ziceam eu, sigur primeam replici de genul: "Da' cum adica, femeile grase n-au voie sa poarte asa ceva?"

Desigur ca au voie sa poarte, la fel cum si barbatii de peste 80 de kile au voie sa poarte blugi mulati si conici. Da' nu cumva sa va puna dracu' sa le spuneti hipsteri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat sau nu?

Cuvintele de pe picior indica dimensiunile fustelor gandite de o femeie (proprietara picioruselor din foto)

 

ce-spune-lungimea-fustei-despre-o-femeie

Editat de vidyaharasnaravashanadotta
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×