Sari la conținut
Forum Roportal
bulinuta

Daca e cineva din oradea

Postări Recomandate

Daca este pe aici cineva din Oradea care doreste o pisicuta mica, cred ca are cateva sapatamani, sub o luna. E gri cu cateva dungulite si are ochii albastri. Cineva a abandonat pe marginea strazii cinci puisori dragalasi. sa-au gasit deja stapani pentru 4 dintre ei. Pe asta la-am luat eu insa din pacate nu-la pot tine mult timp din motive obiective. Daca este printre voin cineva care il vrea, astept sa scrie aici. Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca este pe aici cineva din Oradea care doreste o pisicuta mica, cred ca are cateva sapatamani, sub o luna. E gri cu cateva dungulite si are ochii albastri. Cineva a abandonat pe marginea strazii cinci puisori dragalasi. sa-au gasit deja stapani pentru 4 dintre ei. Pe asta la-am luat eu insa din pacate nu-la pot tine mult timp din motive obiective. Daca este printre voin cineva care il vrea, astept sa scrie aici. Multumesc.

[snapbacca]36331[/snapbacca]

 

buna, bulinuta, bun venit pe roportal :cry:. Eu sunt din Oradea, dar din pacate nu pot nici eu sa o iau la mine :soc:. Oricum, sugestia mea e sa dai un anunt gratuit in Bazar - asa a procedat un prieten si a avut succes :soc:

 

Sa ne mai tii la curent, am sa mai intreb si eu daca sunt doritori :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna, bulinuta, bun venit pe roportal :cry:. Eu sunt din Oradea, dar din pacate nu pot nici eu sa o iau la mine :soc:. Oricum, sugestia mea e sa dai un anunt gratuit in Bazar - asa a procedat un prieten si a avut succes :soc:

 

Sa ne mai tii la curent, am sa mai intreb si eu daca sunt doritori :cry:

[snapbacca]36334[/snapbacca]

 

 

 

N ai gasit pe nimeni amator? Eu nu prea cunosc multa lume in Oradea si pe cine am intrebat n a fost interesat. Trebuie sa plec din oras in cateva zile si nu stiu ce o sa fac daca nu i gasesc stapan pana atunci. Cine ma poate ajuta???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×