Sari la conținut
Forum Roportal
Redondo

De ce unele fete nu poarta fusta ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Same hier. E cam greu sa te cateri in copaci in fusta, sau sa joci fotbal, sau sa faci box cu baietii. biggrin2.gif

Maica-mea avea un fix, sa ma imbrace in fustite roz. I-a trecut, dupa ce le-am rupt pe toate, rand pe rand.

Subscriu.

Io imi faceam jucarii de plus din fuste. Chiar si din fustele maica-mii.

 

Si ca sa fiu mai pe subiect, unele femei nu poarta fusta fiindca is mult mai comozi pantalonii. Adica pana mea, nu poti sta cracita, nu poti sta pe o bucata de bordura/ceva la un pet, cand urci scarile tre sa te tii cu mainile de fund sa nu se uite aia din spate la chilotii tai, nu poti merge pe strada fara sa comenteze careva, nu poti sa te iei in gura cu vreun cretin ca pana mea, cine te ia in serios cand ii zici "Ba iti rup maxilaru' si-ti indoi genunchii la spate daca te mai iei de barba-miu", da' in timpu asta porti fusta.

 

Nu da bine sa te lasi pe spate cand razi,

Nu da bine sa faci glume proaste si sa te lasi pe spate cand razi la propriile glume proaste,

Nu te poti face topor, ca mai pici pe jos si fusta se ridica.

Nu poti merge 2 metri fara sa incepi sa-ti ajustezi fusta care oricum se ridica si fara sa fii topor.

Si ar mai fi multe.

 

Tot ce poti face e sa stai cuminte picior peste picior si sa fumezi un slim.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu purtam fuste foarte frecvent la o anumita varsta, si am inceput sa nu mai port de cativa ani. Mi se pare cu mult mai comod sa porti pantaloni, desi mereu aud ca ar trebui sa port fuste mai des. Dar nu ma simt in largul meu sa stiu ca nu mai pot sta asezata turceste pe covor la o adica, daca mi se nazare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A trebuit sa fac 30 de ani ca sa port pantaloni scurti sau fusta, rochie etc.

Mi se parea ca nu-mi sta bine, apoi am luat pantaloni scurti mai mult ca o provocare pentru mine insami si la sfatul unei prietene. M-am simtit bine, nu-mi mai era cald si am descoperit ca exista si rochia potrivita pentru mine daca sunt atenta la ce imbrac, insa raman adepta pantalonilor.

Editat de Toniva
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... arata curul ei ca sunca second-hand.

MAN esti tare , beton armat.

Este dificil pentru femei sa-si rada de cateva ori pe saptamana mararul. Mai bine-l camufleaza.

bine zis,femeile carora nu le place sa se imbrace in fusta as mai zice si ca au ceva masculin in psihologia lor, ceva care le apropie mai mult de barbati , pe cand o femeie ar trebui sa fie exact opusul unui barbat in tot.Masculinitatea e opusul feminitatii.

O FEMEIE IMBRACATA IN PANTALONI ISI PIERDE MULT DIN FEMINITATE.[exceptand aici cazurile cand chiar are corpul urat].

ati vazut ,daca uramriti fetitele de 5-6 ani sunt unele care sunt feminine,iar altele care sunt foarte baietoase, se poarta ca niste masculi[cele care vor purta pantaloni la maturitate.

Editat de Spermaboy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai pocaitele habotnice nu poarta pantaloni.

Numai prostii vorbiti.


Este dificil pentru femei sa-si rada de cateva ori pe saptamana mararul. Mai bine-l camufleaza.

 

nu e nevoie, nu creste atat de des.

doh.gif

 

Unele femei nu poarta fusta pentru ca au picioare urate. Nu e tocmai minunat sa porti fuste lungi o viata.

In rest s-a zis.

 

Ce-nseamna sa n-ai ocupatie, te-apuci sa postezi pe topicuri deschise de altii tot in astfel de momente.

:doh:

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O FEMEIE IMBRACATA IN PANTALONI ISI PIERDE MULT DIN FEMINITATE.

article-2074188-0f2d449400000578-496_634

OU MAI GAD! ARATA FIX CA NISTE BARBATI OU MAI GAAD!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×