Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in cinci luni a ruinat increderea in tine de N ani ??

nu se poate, ori n-ai avut-o deloc, ori exagerezi, acordind prea multa importanta acestui tip.

in 5 luni oamenii in genere nici nu se decid ca aia inseamna o relatie, e doar o incercare.

de ce ne-am taia pe vene ?

 

 

daca ai 15 ani, da, altfel nu.

Editat de YasmiSL
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

El e inca un baietel, ca atare nu poti avea de la el pretentia sa se fi comportat altfel, decat daca te autoiluzionezi ca ar fi un barbat matur.

Altfel cum? Adica ce trebuia sa fi facut ca sa fie un barbat matur?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Altfel cum? Adica ce trebuia sa fi facut ca sa fie un barbat matur?

 

Trebuia sa nu manifeste comportamente infantile. ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica sa n-o lase sau sa n-o insele. Femeile zic ca esti infantil daca faci asa blum.gif

 

 

Infantil, porcmagar, afemeiat, bandit, toate la un loc. :x:

 

nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai omu' poate nu era multumit, si-a gasit alta si, cand si-a dat seama ca s-a indragostit de ea, i-a zis fetei ca e mai bine sa incheie relatia. Ce sa fi facut? De aia plang toti asa pe aici, ca nu inteleg lucruri simple si cauta explicatii inutile. Daca ii zicea ca e nu stiu cum si ca nu-i place nu stiu ce la ea, zicea ca e porc nesimtitor, daca n-a zis nimic si a actionat nu e bine ca e imatur si nemernic pervers. Poate era prea cuminte, iubitoare si giugiulitoare si omu' vrut una mai salbatica, pe care sa o poata catara in copaci cu crengi de crocodil.

Editat de Miercuri_
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai omu' poate nu era multumit, si-a gasit alta si, cand si-a dat seama ca s-a indragostit de ea, i-a zis fetei ca e mai bine sa incheie relatia. Ce sa fi facut? De aia plang toti asa pe aici, ca nu inteleg lucruri simple si cauta explicatii inutile. Daca ii zicea ca e nu stiu cum si ca nu-i place nu stiu ce la ea, zicea ca e porc nesimtitor, daca n-a zis nimic si a actionat nu e bine ca e imatur si nemernic pervers. Poate era prea cuminte, iubitoare si giugiulitoare si omu' vrut una mai salbatica, pe care sa o poata catara in copaci cu crengi de crocodil.

 

 

Ia-o incet!

Eventual mai lectureaza o data cu atentie ce a scris ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×