Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

va mananc ficatii daca postati ceva shifty.gif

 

al meu e premiul!

Editat de **Alex**
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

7. (7? parca la 7 s-a ajuns :think: )

 

Imi amintesc prima data cand m-am uitat cu adevarat pe forum si chiar am citit niste mesaje pe ici pe colo. Si m-am gandit io inspre mine:"Ba, ce adunatura de oameni tristi. Ia sa-i inveselesc putin cu sharmul si umoru meu neintrecut...luandu-ma de ei"
Asta nu fiindca ma credeam mai buna decat ei. Bine, am credeam mai buna decat ei, da nu din cauza asta.
Nu din aroganta. Bine, eram aroganta.
Ci fiindca aveam o imensa durere unde nu rasare soarele si un plictis pe masura. Imi placea sa vad cum ma luau toti mormonii in serios si se ofticau ici si colo.
In fine, revenind. M-am luat de cei mai tristi si mai "filosofi" dintre ei, da nu numai. Ajunsesem sa ma iau la nimereala si postam numa tampenii.
Evident, la inceput multi m-au ignorat fiindca eram m*ista. Apoi multi s-au luat de mine fiindca eram m*ista.
Dupa care, am gasit niste oameni la fel de m*isti ca mine, ceea ce la moment mi-a adus un ranjet slinos pe moaca.
Mergea vorba ca as fi, si citez din memorie "un baiat nesimtit de 13 ani cu cosuri pe fatza". Am ras de mi-au iesit rinichii pe kur. Si am zis sa pun si io o poza cu mine ca deh, nu-i bine sa induci lumea in erroare.
Cu asta lamurisem muritorii si m-am imprietenit cu mai multi oameni.
Tin minte cu maare placere cum ma certam cu unii,in special 2 useri. Eram banati, apoi cand reveneam, ma certam iar cu ei.
O anumita userita era de-a dreptul turmentata de mine, spre placerea mea si a altora. Chiar si-a sters contu pan' la urma. Apoi a revenit. Apoi l-a sters iar. Uneori, in serile mele de plictiseala maxima, ma gandesc.."Acu puteam sa fiu pe Forum si sa ma iau de Scufi.."Chiar mi-e dor de ea si ii admiram taria de caracter. Io in locul ei m-as fi impuscat demult.
Unele obiceiuri mi-au ramas si acu, desi sunt mai tolerata.
Am sute de amintiri cu diversi useri da am zis ca in mare ar merge mai bine.
Oricum, ajunsesem ca atunci cand radeati, sa rad cu voi, cand plangeati, sa rad cu mine si acu imi sunteti mai dragi ca o coaja din aia de la o zgarietura pe care vrei s-o jupoi si sa te joci cu ea. Atata.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va mananc ficatii! :shifty: ramane cum am stabilit prin pm-uri. ciocu' mic si joc de glezna :shifty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Blessed are the poor in spirit for theirs is the kingdom of God.

ma, tu ai luat-o razna ? tu nu ai viata personala, de ai inceput sa te tii ca scaiul de mine ? whack.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×