Sari la conținut
Forum Roportal
vis_dulce

oare ma mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hopa,cred ca am aflat natura suferintelor lui Harald,astazi......deci te deranjeaza putin ideea ca va avea un copil cu sotul......si nu cu tine ?sa intelegem ca o iubesti asa,putin,putin ? :spiteful:

Nu mă deranjează si nu s-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....lasa,mai sunt blonde pe lumea asta,nu ? :doh:

 

Asta nu e o consolare :spiteful: C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot suntem aici la...." oare ma iubeste"

 

Sa-mi explice si mie cineva de ce ... daca dupa o perioada de casnicie unul din parteneri isi gaseste pe altcineva cum poate ascunde infidelitatea? de ce totusi o face? cand celalt il intreaba de ce e rece, distant...cum argumentati?

E un subiect f delicat...si din nefericire de actualitate in epoca moderna :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca tot suntem aici la...." oare ma iubeste"

 

Sa-mi explice si mie cineva de ce ... daca dupa o perioada de casnicie unul din parteneri isi gaseste pe altcineva cum poate ascunde infidelitatea? de ce totusi o face? cand celalt il intreaba de ce e rece, distant...cum argumentati?

E un subiect f delicat...si din nefericire de actualitate in epoca moderna :spiteful:

tot eu iti raspund mirelut,dar daca el nu te intreaba ? nu ii pasa ca esti trista,vesela,ca intarzii acasa,ca primesti telefoane ciudate....cand deschizi discutia despre "noi" lui i se pare normal,spune ca te iubeste dar nu ati mai facut dragoste de luni de zile....eu am trecut prin asta,e un iad ,crede-ma...si am facut tot posibilul sa discut,sa ii spun ce vreau si ce simt.....nu mi-a fost greu sa ascund ca ma intalnesc cu cineva,fiindca nu il interesa pur si simplu....sigur ca ma simteam vinovata,la inceput,dar eram atat de nefericita,incat vinovatia nu mai conta.....asta e cazul meu.....la altii nu stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tot eu iti raspund mirelut,dar daca el nu te intreaba ? nu ii pasa ca esti trista,vesela,ca intarzii acasa,ca primesti telefoane ciudate....cand deschizi discutia despre "noi" lui i se pare normal,spune ca te iubeste dar nu ati mai facut dragoste de luni de zile....eu am trecut prin asta,e un iad ,crede-ma...si am facut tot posibilul sa discut,sa ii spun ce vreau si ce simt.....nu mi-a fost greu sa ascund ca ma intalnesc cu cineva,fiindca nu il interesa pur si simplu....sigur ca ma simteam vinovata,la inceput,dar eram atat de nefericita,incat vinovatia nu mai conta.....asta e cazul meu.....la altii nu stiu...

Aici e evident ca nu-i pasa...dar cand a aflat ca ai pe altcineva? s-a trezit la realitate?

De ce ati mai continuat sa stati impreuna daca nu va mai lega nimic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici e evident ca nu-i pasa...dar cand a aflat ca ai pe altcineva? s-a trezit la realitate?

De ce ati mai continuat sa stati impreuna daca nu va mai lega nimic?

nu pot sa spun mai multe.....nu a aflat....ne mai leaga unele lucruri.....e totul foarte complicat si eu nu stiu cum va fi viata mea...merg inainte deocamdata....mai rau a fost ca am sperat din toata inima ca celalalt ma poate iubi si ca am o sansa,dar nu a fost asa....de ce ? nu stiu,....asa e viata....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: ce complicat...imi pare rau sa aud asta.... asteptam o parere si de la Harald...dar nu se baga la discutie :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×