Sari la conținut
Forum Roportal
vis_dulce

oare ma mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Harald,revenind la ce am mai spus...printre randurile tale citesc multa durere....e clar ca iti pare rau si ca tu chiar o doreai pe "blonda"ta..ai spus ca ea a ales,dar voi amandoi aveti familii,deci implicit fiecare a ales viata care ii convine,relatia voastra a fost ca o completare ,ceva ce nu puteati obtine de la partenerii vostrii.V-ati gandit macar o clipa cum ar fi sa renuntati la familii si sa incepeti o viata impreuna ? copii si alte cele ? faptul ca e o tipa pragmatica inteleg,dar tu ce rol ai avut in viata ei ? tot unul calculat,cu toate riscurile si avantajele lui ? suna cinic ce spun eu acum,dar totusi.....eu cred ca ar trebui sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat,atunci ati avea alta optica amandoi....gresesc ?

Ar fi nemaipomenit să poti găsi pe cineva care să te iubească cu adevărat. Dar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dincolo de răspunsul concret pe care ti l-a oferit deja mirelut, a fost o chestiune de principiu. A decide să ai un copil reprezintă o alegere. Clară, fără echivoc. După această alegere, orice ar pretinde ea pentru a-si interpreta decizia, este nerelevant.

Nu e vorba de dorinta de a avea un copil. Există această dorinta, dar e pe plan secund. Copilul nu există p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi nemaipomenit să poti găsi pe cineva care să te iubească cu adevărat. Dar
Editat de arielle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu credeam ca viata mea e complicata...dar se pare ca sunt altii cu situatii mult mai ciudate si grele...oricum sper sa trecem toti cu bine peste dezamagirile astea :doh:.eu incerc sa gandesc pozitiv..tot raul spre bine...sa speram :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa trei ani de zile nu te poate uita asa usor.acum depinde de el.prietenul meu a avut o rel de 5 ani si a lasat-o fara sa clipeasca si dupa o luna a inceput sa iasa cu mine.dar dak te contacteaza mereu inseamna k incerca sa se apropie din nou de tine.parerea mea.dak inca il iubesti,impaca-te cu el pana nu e prea tarziu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa trei ani de zile nu te poate uita asa usor.acum depinde de el.prietenul meu a avut o rel de 5 ani si a lasat-o fara sa clipeasca si dupa o luna a inceput sa iasa cu mine.dar dak te contacteaza mereu inseamna k incerca sa se apropie din nou de tine.parerea mea.dak inca il iubesti,impaca-te cu el pana nu e prea tarziu

aina nu e asa usor...poate ca inca mai tine la mine...dar a facut destule incat sa imi doresc sa nu ma impac cu el.vreau doar sa trec peste asta si sa o iau de la capat .acum cateva saptamani inca speram sa ma impac cu el.dar dupa ce am stat de vorba am vazut ca nu s-a schimbat cu nimic si ca e mai bine sa o las asa si sa nu ma mai complic.crede-ma ca si mie imi este greu.dar nu se moare dintr-atata.

Editat de vis_dulce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu m-a iubit,am fost doar un capriciu,o papusa cu care doar se mandrea,se uita doar la buzunarul parintilor mei,materialistul naibii :flowers: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa intelegi ca niste sentimente care au tinut 3 ani nu dispar asa usor :flowers:

eu cred ca el este confuz.nu stie daca intr-adevar te mai iubeste.totusi ati stat 3 ani impreuna.....timpul insa decide

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×