Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

True ori not ? Domnilor ce ziceti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Distractie

sexuita ca nesexuita intra la emotii . Claritate zero a mintii .

Pai si ce-i nenormal? Natura le-a si ne-a dat instinct sexual, care interfereaza puternic cu ratiunea, dar n-o perimeaza. Doar o influenteaza. Si eu daca stau mai mult de o luna pe uscat, imi intensific actiunile in directia asta... a sexului.

E firesc, cand ai disfunctii sexuale sa gandesti diferit, dar eu sunt sanatos tun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Afemeiatule , lasa cuvintele fara sens la mine . De la prea mult stat intre femei , ai apucaturi de femeie si gindirea lor .

Ok, ai putina rabdare, iti desenez imediat.:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce-i nenormal? Natura le-a si ne-a dat instinct sexual, care interfereaza puternic cu ratiunea, dar n-o perimeaza. Doar o influenteaza. Si eu daca stau mai mult de o luna pe uscat, imi intensific actiunile in directia asta... a sexului.

E firesc, cand ai disfunctii sexuale sa gandesti diferit, dar eu sunt sanatos tun.

Esti si gindesti cu organul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io ma intreb cand urmeaza sirul de jester.gifjester.gifjester.gifjester.gifjester.gif la sfarsitul mesajelor. biggrin2.gif

 

Ma scuzati, continuati bag.gif

A...he's back ?:lol:

Pai si de ce se ascunde ?

Sa ne spuna ca el este, ca dam de baut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti si gindesti cu organul .

Nici nu neg ca gandesc asa. Pot sa sparg si nuci fara un ciocan de fier.

Dar unde-i logica si explicatia, ca ma asteptam la mai mult...???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha,ha,ha,in-ule gandesti in cm patrati sau cubici?

Io gandesc in litri! Merge ?:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha,ha,ha,in-ule gandesti in cm patrati sau cubici?

lungimi de unda si corpusculi . Dar nu fa conexiuni ca te scurtcircuitezi .

Nici nu neg ca gandesc asa. Pot sa sparg si nuci fara un ciocan de fier.

Dar unde-i logica si explicatia, ca ma asteptam la mai mult...???

Ce logica vrei cind doar cu organul gindesti ? Scuze , tu esti mai special, al tau are creier . Ii dai de mincare , nuci , ciocane?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lungimi de unda si corpusculi . Dar nu fa conexiuni ca te scurtcircuitezi .

Ce logica vrei cind doar cu organul gindesti ? Scuze , tu esti mai special, al tau are creier . Ii dai de mincare , nuci , ciocane?

zi sa mori tu, tocmai am indepartat panzele , am vedere spre infinit

Io gandesc in litri! Merge ?tease.gif

nu ca deja esti inecatdrag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact . Mai deschide un topic si cu fraza asta .

 

Mai eu am intrebat pe bune, dar daca nu vrei sa elaborezi ok. Eu stiu asa, cand barbatul ieste nesexuit are mintea tulbure adica neclara pentru ca numa aia are in viziune pana apuca sa se sexuiasca. P'orma o are si mai tulbure pen' ca cade intr-o stare semi-comatoza dupa ejaculare. Fumeia pe deo alta parte are mintea extrem de clara si inainte si dupa sexuire, deci si nesexuita si sexuita. Inainte e frustrata si isi varsa frustrarile pe una si pe alta, dintre care cea mai populara tinta este cel de langa ea care nu o sexuieste. Pentru ase ceva trebuieste sa aiba mintea clara ca sa poata sa-si aduca aminte de toate rahaturile pe care le-a cauzat el in trecut si sa i le reproseze rand pe rand. Dupa ce se efectueaza sexul, are mintea si mai clara caci de obicei femeia prinde un spor de energie dupa orgasm incat e in stare sa faca curatenie de primavara in mijlocu lui Februarie si poate sa mai puna si vreo trei butoaie de gogonele la murat.

Cine-i de acord cu ce am zis io aici sa ridice mana sus.

rotflmao.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×