Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

True ori not ? Domnilor ce ziceti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este, cum ar veni, cum sa zic eu... deci sexuita=oarecare claritate a mintii; nesexuita=neclaritate a mintii. Pe scurt, dac ai parte de sex, ai mintea oarecum clara. Daca nu ai parte de sex, esti confuza la capul tau. Nu tu, Naeema, femeia, in genere.

Sexuita , claritate zero .E sub imperiul emotiilor .

Devii putin incoerent si infantil. Reusim totusi o explicatie?

Uite iti mai dau un indiciu: secretiile de testosteron (si foliculina), au o influenta majora asupra creierului, inhiband alte secretii. Odata cu secretia de testosteron creste si secretia de dopamina...

Mai dam niste indicii , de la ce ai tu ciocanul? Ca minte mai putina .Pai daca sangele e in organ , ce mai ramine in creier ?

Nu raspunde ca asa mai ai o sansa sa te lauzi cu ciocanul tau . Macar atit mai ai .

taci mah, ca nu toti au libidoul tau...iar te-ai dat in leagan si ti-a crescutadrenalina?..ori recunostii ori,,,mucles! sa maierte garga intru toata uratenia lui

Lasa-l sa se laude . Editat de YYK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum inteleg de ce barbatii sunt tot mai multi..... cei care vor schimbare de sex,,,,hmmmmdrag.gif


Ooo... ce mai face fetele si baietii de pe forum ? De cand nu v-am mai vazut. flowers1.gif

disecam organe...tu pe unde umblii brambura?..iada cu tastatura si lumineaza-ne....

Editat de Maybe not

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la un one night stand despre ce anume emotii poate fi vorba ?

Femeile , numai intrebari au . Si cind li se spune ca nu au raspunsuri si ca nu stiu , sar toate ca arsele

Ei bine , mai deschide un topic si cu asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile , numai intrebari au . Si cind li se spune ca nu au raspunsuri si ca nu stiu , sar toate ca arsele

Ei bine , mai deschide un topic si cu asta

 

A fi evaziv cu unele intrebari denota ca nu stii ce sa raspunzi. Nu e rusinos sa admiti asta dar nu deveni defensiv ca nu rezolvi nimic.

Daca ai impresia ca toate femeile au mereu sex cu sentiment, te inseli amarnic. Ca atare multe au mintea foarte clara dupa sex si nu sunt cuprinse de emotii. Asta vroiam sa zic.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum inteleg de ce barbatii sunt tot mai multi..... cei care vor schimbare de sex,,,,hmmmm:drag:

Pina acum doar de sex vorbesc femeile . Oare altceva mai stiu . Ele zic ca DA , raspunsurile lor zic Nu

Dar deh , e de astepta la femei astfel de hopa mitica . Numai ca nu mai cad in picioare .

A fi evaziv cu unele intrebari denota ca nu stii ce sa raspunzi. Nu e rusinos sa admiti asta dar nu deveni defensiv ca nu rezolvi nimic.

Daca tu nu stii raspunsul inseamna ca nu il stiu nici eu . Logica feminina .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pina acum doar de sex vorbesc femeile . Oare altceva mai stiu . Ele zic ca DA , raspunsurile lor zic Nu

 

Scuza-ma dar am impresia ca tu ai fost ala care a adus sexul in discutie. Asa ca mai taie ca macane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pina acum doar de sex vorbesc femeile . Oare altceva mai stiu . Ele zic ca DA , raspunsurile lor zic Nu

Dar deh , e de astepta la femei astfel de hopa mitica . Numai ca nu mai cad in picioare .

Daca tu nu stii raspunsul inseamna ca nu il stiu nici eu . Logica feminina .

scuza-ma nu mi-am dat seama ca e topic despre varza cu carne,,,,drag.gif

 

 

ma ierti,da?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu nu stii raspunsul inseamna ca nu il stiu nici eu . Logica feminina .

 

Eu te-am intrebat pe tine sa vad ce opinie ai tu. Asta nu inseamna ca eu nu am propriile opinii despre un anumit subiect sau ca nu stiu raspunsul la o intrebare pe care o pun. Gizaz Murphy, vorbesc chineza aici de aia nu pricepi ce zic ? doh.gif

 

PS: Nu pot sa nu observ ca in aproape fiecare mesaj, bagi cate o pastilutza condescendenta la adresa femeilor. Asta mie imi miroase a frustrare, care este de altfel si subiectul acestui topic.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×