Sari la conținut
Forum Roportal
DSpawn

Cum sa tragi cu elasticul dupa colegi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma dar stiti ce doare??a primit si eu destule...... :) :lol2: ....incercati si cu cauciucul de la termopane..primeste unu dinala pe fund....nu stai jos 3 ore....sa nu uitam de suring si catedra(cea mai frumoasa expereianta posibila)....si nu uitati de deschisul sutienelor in timpul orelor....e mai naspa daca e cu deschiere in fata ca va chinuiti degeaba....ce sa va mai invat....batai cu mopul si galetie cu apa... :lol2::lol2: .....si lumea crede ca sunt fata cuminte :soc: voi incerca si eu faza asta cu elastcul....pay back time guys.... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maah incercati (cei ce sunt la bloc) sa umpleti cateva balonase cu apa si sa aruncati la oameni...am patit odata...mie mi-o turnat cu galeata.. :tease: :o: :) eram uda toata...

o voi experimata chiar azi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am jucat rolul colegului enervant odata

aveam un elastic si n-aveam ce face, am strigat o fata. s-a intors si am pocnit-o intre ochi (stiu ca pare ca ma laud, dar s-a intamplat-norocu incepatorului ) :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi iese :flowers:

 

eu fac mai simplu: tin elasticul cu degetul mare de la o mana si cu aratatorul de la cealalta trag de el si ii dau drumul :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×