Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Ce operator de telefonie mobila folosesti?  

65 membri au votat

  1. 1. Ce operator de telefonie mobila folosesti?

    • Orange, cel mai tare!
      55
    • Connex-ul e taticul nostru...
      21
    • Am jde mii de cartele nici nu mai stiu pe ce sunt de fapt...
      4
    • Zapp si altele
      4


Postări Recomandate

Chiar acum am vazut o reclama la Cosmote si ma intrebam ce o fi cu ei :hi:"

 

Pana acum un an am folosit numai connex si cartela reincarcabila si abonament. Abonament am avut timp de 2 ani, dar nu am fost multumita. In principal pentru ca ofertele lor nu erau ce pareau la prima vedere.

Acum sunt abonat zapp de un an de zile si sunt multumita. Am abonamentul cu 500 de minute incluse in retea, care cred eu ca imi va folosi pe viitor pt ca...tot mai multi migreaza catre ei 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! la inceput gasca din cartier au fost pe connex pe urma fiecare cite unul a trecut la orange,alti au trecut la cosmorom ,dupa o perioada sau reintors la orange. in prezent 5 ani connex, 3 ani orange si numai pe cartela reincarcabila. nu am avut niciodata cosmorom,zapp 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumita de orange. Sunt la ei de vreo 7 ani. De cate ori au fost probleme, s-a rezolvat in timp util.

Au fost cazuri in care factura a fost mai mare, din gresala lor, insa au remediat imediat situatia.

Ideea este sa se apeleze la serviciul informatii, din timp.

Am fost servita de de fiecare data. Nu am fost pusa in asteptare la serv cu clientii, pana sa imi vina acru-n gura.

Daca mergi la un reprezentant, chiar daca nu iti rezolva pe loc cererea, iti este cerut numarul de tel. si in cel mai scurt timp te anunta.

Ca si abonat poti schimba planurile tarifare printr-un singur apel catre ei.

Ai puncte de loialitate pe care le poti utiliza ushor. Ai bonusuri pentru apeluri primite, la cartele pre-pay.

P.S. De ce utilizeaza multi connex? Parerea mea - sunt oameni care de obicei asteapta sa fie sunati. Nu-mi dati in cap pentru afirmatia asta ! :lol2:

Editat de blinkinsyl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multumita de connex,dar am si orange,si cosmote...

Imi place ca am mereu retea pe vodafone,desi n-au mai scos de multicel o oferta bunicica..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am abonament pe Orange. Si sa vreau sa plec de la ei nu pot, pentru ca au oferte bune, flexibile, diverse si servicii foarte variate. M-am suparat odata pe ei din cauza unui angajat al lor, m-am jurat ca plec de la ei, mi-am reziliat abonamentul... si m-am intors cu coada intre picioare! Pe vremea Dialogului nu exista nimic altceva pentru mine in afara de Connex. Iar acum, pentru mine Vodafone nu exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×