Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Ce operator de telefonie mobila folosesti?  

65 membri au votat

  1. 1. Ce operator de telefonie mobila folosesti?

    • Orange, cel mai tare!
      55
    • Connex-ul e taticul nostru...
      21
    • Am jde mii de cartele nici nu mai stiu pe ce sunt de fapt...
      4
    • Zapp si altele
      4


Postări Recomandate

eu am orange si-mi convine! faza cu acel cont pe net cu 3 mesaje chiar ar trebui copiata, pentru ca si connex a copiat multe de la orange, numai sa nu piarda clienti!

....a copiat sau nu...!!!....dar mai bine pentru clienti..!!

(eu sunt abonat si connex si orange....si inclin spre connex.....depinde la ce folosesti telefonul...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde la ce folosesti telefonul...

 

Yo il folosesc de regula ca sa comunic cu ceilalti... ::): ::x: ::):

 

Am votat Connex, taticul nostru :) numai abonat Connex am fost pana acum.. sunt destul de multumita de ei.. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yo il folosesc de regula ca sa comunic cu ceilalti...  ::):  ::x:  ::): 

 

..stii prea bine la ce m-am referit.....

...nici nu ma gandeam ca se poate inlocui, substitui, stiu eu alt ceva.....cu telefonul :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt de acord cu acest mit: "Daca nu sunt pe Connex nu ma mai suna nimeni". Este o prostie! Daca ar fi sa va recomand un operator de telefonie mobila acela ar fi Orange! De ce? Grupul Orange are subsidiare in 19 tari (Orange Marea Britanie, Orange Franta, Orange Elvetia, Orange Olanda, Orange Danemarca, Orange Israel, Orange Madagascar si inca cativa...) Asta inseamna ca grupul este specializat cu clientii (aproximativ 45 de milioane de clienti in septembrie 2004! ( vezi www.orange.com ).

Tot grupul Orange introduce pe piata globala noi solutii de comunicare experimentate in America ( vezi Orange ASD www.orange.us ) Daca vreti sa scapati de cateva zeci de dolari bune remaneti pe Connex, daca vreti sa va luati ceva frumos cu banii aia luati-va o solutie de la Orange.

 

Asa ca: haideti sa navalim peste astia de la Orange sa ne luam abonamente si cartele! :pee [/u]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee lucrezi cumva la orange??? te ocupi de promovare :)) Gumesc bineinteles. Oricum ce legatura au solutiile orange din romania cu faptul ca sunt prezenti in 19 tari??? Pot vorbi mai ieftin cu cei din aceste tari??? Nu!!! Nu are chiar nici o legatura abonatul Orange RO cu reteaua multinationala Orange. Iar solutiile Orange - Connex sunt oarecum echivalente. Depinde pe cine suni mai mult. Fa si tu o comparatie a abonamentelor actuale de la orange si a celor de la connex. fa un calcul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×