Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ma vad langa o femeie care sa nu ma atraga fizic, ar fi o pierdere de timp si pentru mine si pentru ea. Exista lucruri care ma atrag si lucruri care nu. Ma atrag formele pline, un chip cat de cat si nu imi plac femeile cu kilograme in plus. Desigur ca ma uit in oglinda si in buzunar inainte de a vorbi, nu sper sa am langa mine un fotomodel, ci doar sa aiba ceva, adica sa fie mediocra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa-l vad pe tipul care ar refuza o asemenea papusa. grin.gif

 

Georgia Salpa.

 

 

 

Io.

Nu-s gay, da' are fata de copil si-mi trezeste instincte paterne, care-mi inhiba tot ce misca. Prefer femeile cotoroante, cu fata de vampa, inaccesibile si dure (gen Cher), sau cu fata matura si spasita, dar care ascund ,deloc subtil, multa perversitate (gen Monica Belluci). Asta de-o expui tu e numa' buna' de trimis la scoala. Pt. sex...femei, nu copile.

 

Liviu mb:

Desigur ca ma uit in oglinda si in buzunar inainte de a vorbi, nu sper sa am langa mine un fotomodel, ci doar sa aiba ceva, adica sa fie mediocra.

 

Imi place modestia ta si faptul ca ai simtul realitatii. Esti un om bun si vei fi apreciat de multe femei cu sufletul....

Ba nu!!!! Ai profilul omului slab, resemnat, numa' bun de urmat turma. Flausat, de plus, etc zi-ti cum vrei.

Daca gandeam asa cand eram paduche si dormeam pe banci, executam numai aurolace si...totusi m-am descurcat bine. Da, chiar e loc de mai bine, daca nu gandesti ca tine.

Putina indrazneala omule...

 

@Andreea:

Era rezident pe chirurgie. Si urolog sau psihiatru de-ar fi fost, crede-ma ca e irelevant. grin.gif

 

 

Cizmaru' n-are cizme, bacanu' e la regim vegetarian si doctoru' (chirurg!!!) are robinetu' defect. Nasol, da' cam asta se intampla.

Oricum, imi place logica ta ..."daca e urata si langa-i un barbat frumos, ala se scapa iute, musai. Sau nu ridica steagu...tot una." Sarmanele boccii, n-au nici o sansa.

 

On: femeile frumoase si dracoase. Alea-mi plac. Nu alea care se agita sa creeze aparente, ci alea care "tace si face".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io nu pricep o chestie. se numeste topic PENTRU femei frumoase

 

in fine...ma abtin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

in fine...ma abtin

...devii interesanta!!!

io nu pricep o chestie. se numeste topic PENTRU femei frumoase

 

secret.gifSe numeste "topic pt. barbati...", da' las' ca le ai tu cu altele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

 

 

Eu am inteles acest titlu ca fiind o intrebare adresata barbatilor in privina preferintelor acestora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io.

Nu-s gay, da' are fata de copil si-mi trezeste instincte paterne, care-mi inhiba tot ce misca. Prefer femeile cotoroante, cu fata de vampa, inaccesibile si dure (gen Cher), sau cu fata matura si spasita, dar care ascund ,deloc subtil, multa perversitate (gen Monica Belluci). Asta de-o expui tu e numa' buna' de trimis la scoala. Pt. sex...femei, nu copile.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8GKPDYxTP0c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×