Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:rot:

saraaacuuuu.....

 

 

scuzati :sorry:


Eu n-am vazut barbati frumosi complexati desi aveau de ce.... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred sa poata spune careva la modul sincer si in toate mintile fiind, ca ar dori-o urata sau proasta.

Ooo, ba da. Arnold Swarteneger, te contrazice cu prisosinta. grin.gif Fosta sotie era oribila, dar amanta cu care a trait vreo 20 ani si a mai facut si un copil, era mutanta de-a binelea. rotflmao.gif

post-358861-0-82759100-1372080277_thumb.jpg

Editat de Sara'
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, eu nu cred ca o vede vreunul pe vreuna urata si o mai ia si de nevasta. El o vede frumoasa, asa cum o vede Charles pe Camilla, si sa nu uitam ca a lasat-o pe Diana pentru ea. Ma gandesc ca n-o vede nici steaua stelelor, dar macar atragatoare, asa...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la concluzia ca e foarte greu pentru un barbat sa recunoasca cum ca are problema asta, daramite sa mai si discute despre ea. Tipul asta era medic (Sara, draga), avea o conduita fata de femei foarte diferita decat a celorlalti barbati si, vis a vis de aceasta disfunctie, era foarte resemnat.

Mai stiu pe unul care odata abordata problema, adica enuntata, a ajuns sa dea vina pe tipa. Adica dupa ce a acceptat ca are o problema, a inceput cu acuze la adresa ei. rofl.gif

Ma rog.

Da exista si frumusei care nu au probleme din astea, ca sa echilibrez balanta.

Editat de `Andreea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s-a pierdut putin ideea topicului

cred ca era topic unde se cerea parerea barbatilor si tipelor bi.

 

de unde pana unde la frumuseti masculine si ejaculari?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Venea ca o posibila explicatie pentru faptul ca unii sfarsesc langa urate. Iertata-mi fie blasfemia, ca femeile urate sunt in acelasi timp un templu si un monument de inteligenta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la concluzia ca e foarte greu pentru un barbat sa recunoasca cum ca are problema asta, daramite sa mai si discute despre ea. Tipul asta era medic (Sara, draga), avea o conduita fata de femei foarte diferita decat a celorlalti barbati si, vis a vis de aceasta disfunctie, era foarte resemnat.

Mai stiu pe unul care odata abordata problema, adica enuntata, a ajuns sa dea vina pe tipa. Adica dupa ce a acceptat ca are o problema, a inceput cu acuze la adresa ei. rofl.gif

Ma rog.

Da exista si frumusei care nu au probleme din astea, ca sa echilibrez balanta.

 

Depinde ce fel de medic era. Stomatolog ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×