Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Liviu mb:

Imi place modestia ta si faptul ca ai simtul realitatii. Esti un om bun si vei fi apreciat de multe femei cu sufletul....

Ba nu!!!! Ai profilul omului slab, resemnat, numa' bun de urmat turma. Flausat, de plus, etc zi-ti cum vrei.

Daca gandeam asa cand eram paduche si dormeam pe banci, executam numai aurolace si...totusi m-am descurcat bine. Da, chiar e loc de mai bine, daca nu gandesti ca tine.

Putina indrazneala omule...

 

 

Daca ziceam ca o vreau pe Miss Univers, sareau toate fufele pe mine ca-s superficial, ca nu ma uit la mine, ca trebuie sa dovedesc ca merit asa ceva si altele. Daca am incercat sa dau un raspuns mai "diplomat" au sarit altii la mine. Cum o dau tot prost iese, numai taticu' Satan sa va inteleaga ca eu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma liviule, nu pune botu'. Asta e un soi de initiere pe Roportal. Tre sa ne luam de tine oleaca. Daca rezisti inseamna ca esti de-al casei : ))

Deci...probabil o ai mica si de aia te multumesti cu putin taunt.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe langa ca e mica, nici nu se scoala de fiecare data.

 

basca e sarac si vb lu' SR, romanii ar fu*e orice, bine - nu numai ei, dar in special ei.


 

On: femeile frumoase si dracoase. Alea-mi plac. Nu alea care se agita sa creeze aparente, ci alea care "tace si face".

 

ele te plac pe tine?


Topic pentru barbati: femei frumoase, mediocre sau urate

 

 

Eu am inteles acest titlu ca fiind o intrebare adresata barbatilor in privina preferintelor acestora.

 

 

o sa te mire cata prezenta masculina este pe topicul despre mens sau metode de nastere.

 

cand barbatii o sa se tina departe de topicele alea, cred ca si femeile o sa respecte regula de a sta departe de 'locul vostru de joaca'

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ziceam ca o vreau pe Miss Univers, sareau toate fufele pe mine ca-s superficial, ca nu ma uit la mine, ca trebuie sa dovedesc ca merit asa ceva si altele. Daca am incercat sa dau un raspuns mai "diplomat" au sarit altii la mine. Cum o dau tot prost iese, numai taticu' Satan sa va inteleaga ca eu....

 

Ia uita-te intai si cine scrie ceva cand scrie, vezi ce a mai scris, fa-ti o parere, strica-te de ras si teme-te doar daca scriu eu ceva.

 

"Flausat" ? Ce pana mea de cocalarenie de cuvant mai e si asta, mai Tiomping ? Se foloseste des la tzara ? Da, la tzara, p-acolo pe unde umbla futomodelele dupa bajeti ambitiosi (si saraci, evident, ca ie cu sufletu', ca nu e curve sau pa interes). Dafuq is wrong with you ?

Femeile nu vor sta niciodata departe de niciun loc unde sunt barbati. Vor veni acolo si vor vrea ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe langa ca e mica, nici nu se scoala de fiecare data.

Si pe langa faptu ca nu se scoala de fiecare data, tre s-o tina cu penseta la buda, ca altfel se pisha pe coa'.

Si pe langa faptul ca se pisha pe coa' ejaculeaza in doar 3 secunde. cheer.gif

Editat de NarcoGen'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ziceam ca o vreau pe Miss Univers, sareau toate fufele pe mine ca-s superficial, ca nu ma uit la mine, ca trebuie sa dovedesc ca merit asa ceva si altele. Daca am incercat sa dau un raspuns mai "diplomat" au sarit altii la mine. Cum o dau tot prost iese, numai taticu' Satan sa va inteleaga ca eu....

 

Tocmai ti-ai facut un aliat in randul expertilor, celor impliniti si atotcunoscatori.

Asta daca tu consideri ca intentia mea a fost sa te atac, cum incearca puta-verde asta, cu mine.

si pe langa ca e mica, nici nu se scoala de fiecare data.

 

basca e sarac si vb lu' SR, romanii ar fu*e orice, bine - nu numai ei, dar in special ei.

 

ele te plac pe tine?

 

 

 

N-am de unde sti. Cele de care spun eu nu fac coada in fata nici unui barbat, ci e invers.

S'apoi eu is prea cuminte, prea angajat intr-o relatie si prea batran sa mai fac astfel de tatonari. Cand faceam, aveam raspunsuri.

 

Ia uita-te intai si cine scrie ceva cand scrie, vezi ce a mai scris, fa-ti o parere, strica-te de ras si teme-te doar daca scriu eu ceva.

 

"Flausat" ? Ce pana mea de cocalarenie de cuvant mai e si asta, mai Tiomping ? Se foloseste des la tzara ? Da, la tzara, p-acolo pe unde umbla futomodelele dupa bajeti ambitiosi (si saraci, evident, ca ie cu sufletu', ca nu e curve sau pa interes). Dafuq is wrong with you ?

Femeile nu vor sta niciodata departe de niciun loc unde sunt barbati. Vor veni acolo si vor vrea ceva.

Motanul l-a luat pe motanel cu el pe acoperis, sa-i explice cum sta treaba cu sexul. Cum vremea trecea, era frig, ploua si nici o pisica nu se arata disponibila, motanelul, nu prea incantat ii spune motanului:

-Tata, io mai fac sex vreo cinci minute si plec la culcare.

 

Cam la asta se rezuma si cunoasterea ta in materie de sex, femei, relatii...

Acu' esti mic, da' o sa cresti tu...iar in timp ce lucrezi la dezvoltarea personala, iti recomand si eu ceva; incearca originalitatea. Adica nu mai folosi strategiile si formularile altora, nu mai inlocui diacriticele cu "tz", ca iti tradezi pozitia, baga mai putine englezisme, ca esti mai roman ca mine. Eu nu-s.

 

si teme-te doar daca scriu eu ceva.

 

Miau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu nu-s.

Cocalar de catifea ? Ba daaaa, esti. Doar ca te ascunzi... nu c-ai avea si succes, dar, deh.

Acum ia zi, te mai iei de lume cu idei d-astea SF ?

Itzi mai scriu chestii cu tz ca poate asha le intzelegi si tu.

Cocalar mic care este... si prea deosebit si evoluat si etc.

Cum pui problema te tradeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as alege o urata, sa fiu eu aproape sure ca nu mi-o ia altu'

unde ti-e spiritul competitiv? :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×