Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ce reprezinta femeia? Ce reprezinta barbatul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oky,sa'mi fac asa.un rezumat frumos,poti sa mi'l trimiti pe mail..sa am timp sa'l descifrez :doh:

uff...barbatii!!recuasteeee...atunci..te gandesti sa treci pe partea cealalta?

Nu, nicidecum. Nu fac eu greseala asta. Mai degraba le-as face pe cele 2 "aparatoare inversunate ale valorilor feminine" (se stiu ele care sunt) sa se arunce de la ferastra... Chiar ar fi o chestie... :think: :P

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu foarte putine exceptii, discutiile de mai sus ma fac sa imi para rau ca am stricat popcornul la un asemenea show. Patetic. Aceleasi discutii pe toate topicurile despre femei.

 

Nu pot spune ce reprezinta femeia. Pt mine nu mare lucru oricum. Dar vin cu o intrebare: ce reprezinta barbatul? Si cred ca putem dezbate ambele teme in paralel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar vin cu o intrebare: ce reprezinta barbatul? Si cred ca putem dezbate ambele teme in paralel.

Ihi..barbatul....o combinatie ciudata hormonala :P .... cu mai multe capuri :think: ori capete :doh:

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Schimb titlul topicului? :think:

 

Din punctul meu de vedere, da. Dar tb sa cerem si acceptul initiatorului topicului. Asa e frumos. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era o intrebare lansata in eterul virtual :think:

Ai putea schimba in : Ce reprezinta femeia si barbatul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trag concluzia ca barbatul modern e un imatur , frustrat , care crede ca toata experienta lui e si corecta! pffff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×