Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ce reprezinta femeia? Ce reprezinta barbatul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa cum zicea si Shur'tugal iti dai seama si singur ca tocmai ti-ai negat exceptiile, nu?

ehee,lasa ca esti mic!mai cresti tu si iti dai seama ce e bine si ce nu!!toate femeile sunt sore,mame,si..ma repet asa cum sunt mame,sore verisoare,care si'ar da viata pentru cineva,asa sunt si sore..bla bla,care nu ar face'o!la fel cum sunt si unii barbati!!

Si daca vrei si tu sa intelegem ce zici,exprimate mama mai corect!nu le imbarliga!!acuma..asa,in 5 min altfel

Stai asa, ce n-ai inteles? Arata-mi unde-am imbarligat; eu stiu ca stiu una si buna... ",exprimate mama mai corect" mda... acea exprimare... :P corect, ziceai? :think: Macar cu ocazia asta puteai sa te exprimi si tu mai... dar mai bine te las.. woof.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si tu mai... :P mai ce?corect..citet..etc :doh:

de ce ma lasi?asa de repede:crazy:

ce'mi place ca suntem offtopic :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:think:

Femeia e o entitate sensibila, frumoasa interior, sincera, fragila, entitate ce trebiue iubita, protejata si inteleasa.

Feministele nu stiu ce sunt. Or fi femei? Or fi barbati? Ce or fi astea?

P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu foarte putine exceptii, discutiile de mai sus ma fac sa imi para rau ca am stricat popcornul la un asemenea show. Patetic. Aceleasi discutii pe toate topicurile despre femei.

 

Nu pot spune ce reprezinta femeia. Pt mine nu mare lucru oricum. Dar vin cu o intrebare: ce reprezinta barbatul? Si cred ca putem dezbate ambele teme in paralel.

Da, sa stii ca ar trebui. Ce te tzine sa spargi gheata si sa creezi chiar tu un asemenea topic? :think:

 

Schimb titlul topicului? :P

Tu sa-l schimbi? Pardon... iar iti depasesti competentzele, ce naiba may, zau asa...!

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sa stii ca ar trebui. Ce te tzine sa spargi gheata si sa creezi chiar tu un asemenea topic? :P

Tu sa-l schimbi? Pardon... iar iti depasesti competentele, ai grija! :think:

 

Nu stiu daca se cere neaparat deschiderea unui nou topic pentru asta. Noi dezbatem deja de multa vreme tema asta, numai ca o facem haotic. Poate ai dreptate...poate chiar trebuie sa ne organizam aceste ganduri intr-un singur topic. Ma gandesc acum la asta. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trag concluzia ca barbatul modern e un imatur , frustrat , care crede ca toata experienta lui e si corecta! pffff

Cam nasol daca e asa! :think: In cazul extinderii procesului de modernizare al barbatilor pe intreaga planeta, tu ce-ai face?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma doare in cot de ei :think:

 

ca oricum numai prostii se cred moderni :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma doare in cot de ei :think:

 

ca oricum numai prostii se cred moderni :doh:

Mda, oarecum. :P Dar pana la urma ce inseamna, in viziunea ta, a fi barbat modern?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez modificarea titului. :think:

Poate acum ne puteam aduna ideile in acelasi loc fara sa mai aberam si pe alte topicuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu mai... :P mai ce?corect..citet..etc :doh:

de ce ma lasi?asa de repede:crazy:

ce'mi place ca suntem offtopic :think:

Si mie, dar nu te mai stramba asa! :doh:

 

Ontopic: De regula imi place ce reprezinta o femeie cand se stramba. Macar e mai funny...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×