Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ce reprezinta femeia? Ce reprezinta barbatul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Singurele femei in care mai poti avea INCREDERE DEPLINA sunt mama si sora! :think: LA inceput nu credeam, dar experientza a dovedit-o! Restul reprezentati... un rau necesar!... cateodata :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singurele femei in care mai poti avea INCREDERE DEPLINA sunt mama si sora! :think: LA inceput nu credeam, dar experientza a dovedit-o! Restul reprezentati... un rau necesar!... cateodata :doh:

 

iata ce iese cand un om simpklu il parafrazeaza mai mult sau mai putin voit pe Napoleon :P

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iata ce iese cand un om simpklu il parafrazeaza mai mult sau mai putin voit pe Napoleon :P

Poate ca aparent sunt un om simplu, dar in interiorul meu chiar nu m-as considera simplu. :doh: De cele mai multe ori incerc sa exteriorizez faptul ca nu gandesc prea simplu dar cei care nu observa asta sunt nu simpli ci minimalisti chiar. Mai ales femeile astea ca ele sunt...problema aici. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai ales femeile astea ca ele sunt...problema aici. :think:

Misoginism. Clar. Daca tot sunt "femeile astea problema", de ce pana mea nu devii homosexual si lasi "femeile astea" in pace?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Misoginism. Clar. Daca tot sunt "femeile astea problema", de ce pana mea nu devii homosexual si lasi "femeile astea" in pace?

Mda, 1+1=2. Clar! Ce bine te mai pricepi tu la aprecieri. Uite ca NU sunt si NU ma tenteaza sa fiu pe invers. Sexual sunt hetero, "straight", normal sau cum "pana" ta vrei sa-i spui. Senimental insa sunt nemultumit de f multe dintre voi (nu pot sa spun absolut toate; am si eu masurile mele). Din ce scrii tu aici, nu faci nici tu exceptie de la femeile pt care tre sa beau limonada inainte sa ma asez la calculator, asa tare imi faceti greatza... :think: Si mai clar este ca esti feminista convinsa, macar te plateste cineva pt asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hopa,ce raspuns dur!

dar..daca as fi in lucul tau,nu m'as grabi sa generalizez!!

Pentru ca ,si mama si sora,sunt tot femei!Si,asa cum sunt barbati diferiti,asa sunt si femei diferite,si nu m'as arunca repede,sa le bag pe toate in aceeasi oala

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hopa,ce raspuns dur!

dar..daca as fi in lucul tau,nu m'as grabi sa generalizez!!

Pentru ca ,si mama si sora,sunt tot femei!Si,asa cum sunt barbati diferiti,asa sunt si femei diferite,si nu m'as arunca repede,sa le bag pe toate in aceeasi oala

...cu ceilalti barbati, iti dai seama ca si maica-mea se comporta ca majoritatea femeilor. Dar pt mine si-ar da si viata! D-aia am spus ce-am spus mai inainte. NU m-am grabit, ba chiar tu se pare ca te-ai grabit pt ca NU va bag pe toate in aceeasi oala. Daca esti mai atenta si urmaresti mesajele mele de mai sus, vei vedea ca am mentionat ca nu am sentimente negative fatza de absolut toate femeile, deci nu sunt un extremist! Ce altceva nu mai intelegi? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mai clar este ca esti feminista convinsa, macar te plateste cineva pt asta?

Da. Femeile carora le fac greata barbatii ca tine. :P

 

 

Din ce scrii tu aici, nu faci nici tu exceptie de la femeile pt care tre sa beau limonada inainte sa ma asez la calculator, asa tare imi faceti greatza...

Chiar te rog sa bei doua sau trei pahare de limonada inainte sa te asezi la calculator, ca eu sunt mai gretoasa decat celelalte femei, mai ales cu cine merita. :think:

Si daca mi-ai dat ignore, crezi ca am varsat vreo lacrima?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×