Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand credeti ca va veni uni spun ca in 2012 alti ca peste 36 de ani cand ne va lovi un asteroit voi ce credeti????? :cheer: :( :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca sfarsitul lumii inseamna disparitia rasei umane ... afla ca asta nu se va intampla niciodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca sfarsitul lumii inseamna disparitia rasei umane ... afla ca asta nu se va intampla niciodata

 

Spuse ce-a de-a doua secretara a lui Dumnezeu...

 

Dar mai bine d_a_n i-a legatura cu prima secretara numita Nelutzu... el stie mult mai multe decat secretara secunda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cn ar ii acest nelutzu mistic :cheer: si dc crezi asta ellla ??

 

Nickul lui Nelutzu este nelu28!

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa asa ... :cheer: bravo delia

 

si cn ar ii acest nelutzu mistic :P si dc crezi asta ellla ??

 

pentru mereu vor ramane cel putin doua exemplare sa ... recreeze rasa

 

in 2012 nu va fi nimic extraordinar ...decat incepe schimbarea si trierea;care-s buni la buni care-s rai ... duca-se

 

scuza va fi ca vor muri in calamitati :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca sfarsitul lumii inseamna disparitia rasei umane ... afla ca asta nu se va intampla niciodata

Hmmm...dupa parerile oamenilor de stiinta in momentul in care Soarele se va stinge, va disparea si viata pe Pamant. Bun, inainte ca Soarele sa se "stinga", caldura sa va creste semnificativ, Pamantul va deveni un imens desert, bla bla bla...dar ce stiu oamenii de stiinta, nu ellla? Niciodata e muuuult timp.

 

Eu as zice sa nu te hazardezi, nu de alta, dar nu o sa mai fim pe aici nici eu, nici tu ca sa vedem daca "niciodata" asta e pe bune. Ce zici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a doua secretara este lupini,delia. :(

 

dupa newton apocalipsa ar trebui sa fie in 2060.

 

ieri am vazut un documentar super misto despre asta.

cica ioan ar fi scris revelatia de fapt ,pentru imperiul roman.s-a descifrat cine este fiara 666 si anume,ca ar fi nero,iar curva cu 7 capete ar fi fost roma(7 coline).si ca de fapt apocalipsa ar fi fost scrisa pentru acele timpuri,cand imperiul roman asuprea poporul evreu,iar ioan avea convingerea ca isus se va intoarce sa distruga romanii in batalia de la armaghedon(care este un loc la 80 km de ierusalim)ma rog,sunt mai multe de spus,dar mi-e lene azi.

daca este asa,inseamna ca sfarsitul lumii va fi din cauze naturale,suprapopularea si poluarea spre exemplu.

 

uff :cheer: ai dreptate!

L-am uitat, din greseala...

Si eu am vazut acest documentar... o alta ipoteza, desigur.

Ce va fi, cand va fi, cumva fi nu avem cum sa stim... putem recuge doar la ipoteze... si una dintre toate, posibil sa fie cea reala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmm...dupa parerile oamenilor de stiinta in momentul in care Soarele se va stinge, va disparea si viata pe Pamant. Bun, inainte ca Soarele sa se "stinga", caldura sa va creste semnificativ, Pamantul va deveni un imens desert, bla bla bla...dar ce stiu oamenii de stiinta, nu ellla? Niciodata e muuuult timp.

 

Eu as zice sa nu te hazardezi, nu de alta, dar nu o sa mai fim pe aici nici eu, nici tu ca sa vedem daca "niciodata" asta e pe bune. Ce zici?

 

ne mutam pe saturn si gata ... tot scapam

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ne mutam pe saturn si gata ... tot scapam

 

:cheer:

Poate pe Marte...ca pe Saturn inca nu s-a dovedit ca poate fii intretinuta viata. Dar in fine, Marte, Saturn tot dracu' ala e nu? Si cum propui sa ajungem acolo? Ne teleportam sau ne ia D-zeu in palmuta si ne muta de colo colo prin univers? Zau ellla, dupa raspunsurile pe care le dai parca ai avea 12 ani(fara suparare)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×