Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

De ce barbatii nu mai sunt barbati, ca pe vremuri?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm, cam scurta si necuprinzatoare intrebarea ta.

Pentru ca nici femeile nu mai sunt femei ...ca pe vremuri, nu? Face parte din evolutie in epoca moderna.

Acum, de care barbati vorbesti tu? De aia carora le placea (unora le place inca) sa-si tina muierile inchise in casa la cratita, eventual pe post de sac de box cand li se ridica nivelul? Nivelul de sange in alcool, evident.

Sau de aia care pupau mainile doamnelor si le intindeau timid (dar cu balele la coltul gurii) o garoafa?

Sau la aia care...? Sau care...?

Presupun ca ai avut in minte o anumita tipologie cand ai pus intrebarea, numai ca ai uitat s-o specifici. Sper.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alea umbla imputite, mananca ce le trimite ma-sa de-acasa sau pe la rudele din oras (sunt din mediul rural, stau in apartametul familiei din GL), in casa nu fac curat niciodata, cade casa pe ele.. si stii de ce?

Am stat si eu o data cu una din asta, dupa ce spala vasele lasa grasimea de un deget naclaita pe chiuveta, pana n-am ingramadit-o putin n-a pus mana sa miste. Da' asta era si proasta, din toate punctele de vedere, si era si cu un mormoloc care duhnea a transpiratie de-ti misca nasul din loc.

Nu cred ca una pe care o duce cat de cat bibilica ar sta in halul asta de naclaita, sincer.

 

 

Pentru ca nici femeile nu mai sunt femei ...ca pe vremuri, nu? Face parte din evolutie in epoca moderna.

....................

Presupun ca ai avut in minte o anumita tipologie cand ai pus intrebarea, numai ca ai uitat s-o specifici. Sper.

Ba eu cred ca marea majoritate sunt si toti barbatii cu care am vorbit despre asta mi-au spus ca sunt. Aveam eu o vorba mai demuuult, cum ca pana si Condoleeza Rice e femeie la ea acasa. Din generatia mea, suntem unele casatorite, altele singure, insa ramase cu pseudo-barbati din astia nu sunt decat hmm... femeile de moravuri usoare. :roll: Nu stiu nicio femeie care sa fie femeie si sa prefere vreunul din asta, si stiu destule femei "adevarate".

 

Nu am precizat pentru ca nu vreau sa intru in detalii personale. Ce pisici, voi n-ati citit carti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbat se cheama unul care daca merge cu iubita pe strada si se leaga unul de ea, el da bir cu fugitii? Sau ala care asteapta sa faca femeia primul pas?

Pai...sa faca ea primul pas ca ea e posesoare de poseta, nu io. :crazy:

 

Ce pisici, voi n-ati citit carti?

Aaaa...:huh: ?? Ce ie alea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se refera la barbatii din carti

cica nu se mai gasesc in zilele noastre

Ei, nu!?! Ii gasesti intre copertile cartilor.

Editat de Sase-sase
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, nu!?! Ii gasesti intre copertile cartilor.

Ce ma, tu nu ai avut niciodata ierbar ? :huh:

Asta cred ca se numea barbatar. :crazy:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana nu spoiti voi... mai nou flirtati si barbat cu barbat. Nu-i mai frumos insa pe pm?

Editat de `Andreea
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma, tu nu ai avut niciodata ierbar ? :huh:

Asta cred ca se numea barbatar. :crazy:

Ooo.. sunt tanar doamna!

 

Pana nu spoiti voi... mai noi flirtati si barbat cu barbat. Nu-i mai frumos insa pe pm?

Care-s barbatii pe aici?!

S'adica ce?! Noi n-avem putinta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana nu spoiti voi... mai noi flirtati si barbat cu barbat. Nu-i mai frumos insa pe pm?

Invidioasa ? :P

Atunci o facem cu tine.

Ooo.. sunt tanar doamna!

Ia un Menshealth, atunci. Ie si pe coperta.

 

Care-s barbatii pe aici?!

S'adica ce?! Noi n-avem putinta?

Pfff, asta e discriminare, pe fata. :x:

Sixty, da raport!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×