Sari la conținut
Forum Roportal
George435

Ce suplimente pentru potenta ati folosit?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am asta in masina, n-am avut conditii sa-l folosesc; se da cu 20 de minute inainte de a face sex, iar eu stiu sigur ca fac sex, abia cand fac deja.

L-am primit de la un prieten care comandase o cutie, intr-o criza de aventuri, dupa o despartire. Avea asteptari mari de la ele, apoi nu a mai zis nimic :lol2:

Pe cand eram la inceputul tineretii, vinul rosu avea efect foarte bun. Din pacate, corpul meu nu mai suporta dozele alea :sad:

 

IMG_20191223_115058.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are 34 cel care le-a cumparat; era interesat de timp, nu de potenta in sine.

Eu nu am folosit decat vinul rosu, cum spuneam. As folosi servetelul asta doar de curiozitate.

La 50 de ani, daca va fi nevoie, voi folosi suplimente adevarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 ore, Turbina a spus:

Am asta in masina, n-am avut conditii sa-l folosesc; se da cu 20 de minute inainte de a face sex, iar eu stiu sigur ca fac sex, abia cand fac deja.

L-am primit de la un prieten care comandase o cutie, intr-o criza de aventuri, dupa o despartire. Avea asteptari mari de la ele, apoi nu a mai zis nimic :lol2:

Pe cand eram la inceputul tineretii, vinul rosu avea efect foarte bun. Din pacate, corpul meu nu mai suporta dozele alea :sad:

 

IMG_20191223_115058.jpg

Daca se face sex in masina e clar ca sint necesare si niste servetele pentru dupa ...  :lol2:  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai fac nimic in masina, am imbatranit :laugh:

Oricum, in masina nu prea e locul in care sa vrei sa tina mult... Le tin acolo pentru ca asta e "poseta" mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 42 minute, Turbina a spus:

Nu mai fac nimic in masina, am imbatranit :laugh:

Acu' aveai 20 de ani!!! ... asa repede trece timplul la tine sau folosesti baterii atomice/nucleare in ceas sa treaca mai repede timpul??? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Turbina a spus:

Nu mai fac nimic in masina, am imbatranit :laugh:

Oricum, in masina nu prea e locul in care sa vrei sa tina mult... Le tin acolo pentru ca asta e "poseta" mea.

lasati suplimentele ca degeaba le folositi daca nu stiti ce sa ii faceti fetei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Maeve. a spus:

lasati suplimentele ca degeaba le folositi daca nu stiti ce sa ii faceti fetei

Cate acuzatii imi 'bagi', si totusi imi place sa citesc de la tine.

Nu prea a fugit nici una, dupa primele atingeri/partide cu mine. De aia nu exista ONS la mine, doar FWB.

Partidele lungi aduc mai multa placere si de partea noastra, nu e doar dorinta comuna a femeilor.

Si cum spuneam, nu sunt fanul suplimentelor.

Acum 43 minute, The Unknown a spus:

Acu' aveai 20 de ani!!! ... asa repede trece timplul la tine sau folosesti baterii atomice/nucleare in ceas sa treaca mai repede timpul??? 

Aveam 27 de la inceput. A exagerat Maeve cu 20, iar eu prin "imbatranit", ma refeream la cheful de a sta in pozitii tampite prin masina, cu picioare sucite, modelul de la presuri imprimat pe genunchi, etc. Cea mai ok pozitie e cu ele deasupra, si nu prea imi place. Am avut o partenera care statea doggy, cu ea era placut. Dar tot pe vine era si in cazul ala, de aia nu mai iau in calcul masina. Patul duce sexul cu 10 nivele mai sus.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×