Sari la conținut
Forum Roportal
Sara'

Cum sterg urme de scotch de pe PVC ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este trecut de 10 seara. Voi incerca in alta zi.

 

Aaaa, daca vei incerca tocmai in "alta zi" e langa-dalanga. Tanga. Whatever.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este trecut de 10 seara. Voi incerca in alta zi.

Poti sa incerci cu radiera dupa ce pui apa peste locul lipicios dureaza mai mult dar se depune efort si deci se ard calorii pentru cine e interesat.

O alta solutie sigura care nu lasa stricaciuni este sprayul de curatat contacte (pe asta il folosesc eu deci sigur merge) dupa care stergi imediat cu o carpa (altfel se intareste din nou).

O alta solutie este sa torni peste lipici alcool sanitar (poate merge si cu tuica, vodka etc daca sunt de buna calitate) si apoi sa stergi cu o carpa.

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, daca vei incerca tocmai in "alta zi" e langa-dalanga. Tanga. Whatever.

 

Hai ca sunteti comici ! Voi aveti impresia ca cineva caruia ii dati un sfat, se apuca in secunda 2 sa il duca la indeplinire ?!

Multumesc pt sfaturi. Le voi pune in aplicare atunci cand voi gasi timpul necesar pt o astfel de operatiune, care cere timp. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:

 

garantez pentru procedeul meu. E foarte rapid si nu afecteaza cu absolut nimic suprafata lucioasa. Nu mai pun la socoteala ca e cel mai economic si rapid. Iti ia cel mult cinci minute.nu stiu in daca in tara se gasesc solutii speciale de curatat, insa in afara sunt destul de piperate ca pret.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca sunteti comici ! Voi aveti impresia ca cineva caruia ii dati un sfat, se apuca in secunda 2 sa il duca la indeplinire ?!

Multumesc pt sfaturi. Le voi pune in aplicare atunci cand voi gasi timpul necesar pt o astfel de operatiune, care cere timp. :hi:

 

Nu, intai se finalizeaza oficierea ceremonialului conversational. :luck:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mah, de cand va sfatuiti voi aici eu am curatat toata baiatease.gif

 

io, la ora asta, ma pregatesc de culcare. da mai stau putin la calculator. :ill:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×