Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Colectionez ganduri

Postări Recomandate

1. Daca nu esti dispusa sa lamuresti cu persoana respectiva, atunci te obisnuiesti sa traiesti cu micile accese de paranoia. (nu e o jignire, stii ca avem mai toti asa ceva).

2. Fa ceea ce simti, ca nu exista reguli. Nu in toate situatiile reactioneaza omul la fel.Nu mai stiu daca esti impulsiva sau nu, insa daca esti, intotdeauna nu strica sa nu dai curs primelor reactii care-ti trec prin minte.

Exista si posibilitatea ca persoana respectiva sa aiba dreptate, atunci cred ca e recomandabil sa inghiti galusca si gata. :)

Editat de Sicilia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista si posibilitatea ca persoana respectiva sa aiba dreptate, atunci cred ca e recomandabil sa inghiti galusca si gata. :)

 

Iti multumesc pentru raspunsurile de pana acum. Mai am cateva ganduri-intrebari, daca nu deranjez.

 

In general nu prea am intalnit, voluntar sau involuntar, persoane care sa nu aiba mai multe defecte decat mine. Iar daca eu nu-mi permit sa fac morala, nu vad de ce si-ar permite altii cu mine. Daca totusi isi permit, de ce nu nominalizeaza si folosesc tehnici zoologice, cum ar fi bate saua sa priceapa iapa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca moral, dar mai degraba indicat ar fi sa nu ne batem atat de mult capul cu ce fac altii. Adica, in cazul asta, sa-i intelegem. Mai ales daca demersul este unul nesolicitat... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

????

 

 

Poti lasa orice fel de ganduri oriunde vrei (inclusiv aici), asta nu inseamna ca vei scapa de ele.

..tanara! Adica, adolescenta.

 

Cat despre ganduri, m-a ajutat, stiind ca e cineva care ma lasa sa le depozitez pe aici.

 

Nu merge chiar asa, oriunde. E o chestie de armonie, de metafizica.

 

 

De ce ai scos poza cu tine ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc pentru raspunsurile de pana acum. Mai am cateva ganduri-intrebari, daca nu deranjez.

 

In general nu prea am intalnit, voluntar sau involuntar, persoane care sa nu aiba mai multe defecte decat mine.

 

Iete-te... Ne-au murit laudatorii.

Pai eu n-am celulita.

Deloc.

Editat de InPing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca eu nu am probleme cu memoria.

De pretioasa am scos-o, de aia.

Am inteles. Ti-e frica de Saharianul, ca inca mai bantuie pe aici.:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu era o constatare, era o supozitie.

 

In fine, te las. Merci de raspunsuri. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, sunt si mai ciufuta decat de obicei in seara asta . Incep sa ma suspectez ca am tuse magareasca. :doh:

Sunt sigura ca o sa supravietuiesti insa cu asta. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×