Sari la conținut
Forum Roportal
paul231

Probleme la Logan

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In Timisoara nici nu sunt asa multe. Varul meu e din Suceava si a zis ca fara exagerare au aparut cate 2 Logane per bloc :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa vezi ca nu peste mult timp or sa apara problemele ... Hoho, si-atunci sa te tii ! ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai grav e cand incep sa iasa din garantie si pica diverse piese. Pentru motor de exemplu te costa o gramada o reparatie (daca se poate face). Si atunci vor incepe sa dispara masini ... tocmai pentru piese. Pana atunci mai au insa de inceput si cu dacia papuc diesel :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...intr-adevar e buna dacia logan ca lumea nici nu a apucaat sa o ridice si deja o vinde la mana a 2-a :x)) faza e ca si eu renunt la ea...ca m-a cam speriat de calitatea PROASTA in romania poti sa faci si ferrari ca iese tot ca dacia...astia suntem noi(romanii) si nu ne schimba nimeni :x poate sa investeasca si rolls royce in romania ca tot nu iese nica bun,ata ete bafta alora care deja o au :)...a mea trebuia sa vina in iarna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da....design-ul mi-a placut si mie dar eu nu o iau ca sa stau in parcare in ea....calitatea la tot ce e bagat in ea e varza....tabla subtire...consumul de te doare mintea...consuma cat o masinade 2200 cc si nu are decat 1.6 si mai sunt si multe altele cu probleme de livrare ...pai pana la urma prefer sa-mi iau un opel vectra...care consuma cat dacia si e mai spatioasa si mai stabila...mai bag niste bani dar stiu ca merita :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::): ::): eu am aproape 10000cam cu un logan ambition 1,6l consumul nu sare de 10 in oras (consum real) iar in afara 6-6.5l la 100cam.la viteza se comporta binisor,dar sa nu va asteptati la performantele unui A6.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ce priveste aspectul masinii ,aici este vorba de gusturi.daca iti iei un logan si mergi cat de cat cu el(nu drive-test) iti schimbi parerea despre el.in primul rand ca dupa 10000cam nu se aude nimic la el si eu stau intr-un cartier cu drumuri destul de proaste si am fost si pe la pescuit cu el ceea ce eu cred ca este mare lucru la o dacia.cumnatul meu are o solenta si la 15000cam troncane ca dracu.iar la 8000 de euroi ce masina iei sa rivalizeze ca motorizare,spatiu si tinuta de drum cu loganul (sa nu ma luati cu second-handuri aici vb de masini noi).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×