Sari la conținut
Forum Roportal
Cristina cristinutza

Vreau un copil si sotul meu nu vrea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un copil nedorit va stii ca este nedorit, instinctiv, indiferent cat de bine s-ar purta parintii cu el dupa nastere. Presupun ca initiatoarea vrea un copil normal, nu un viitor pacient la psihistrie.

 

 

Eu asa ceva nu pot intelege!!! Din moment ce sint casatoriti copilul sa fie nedorit???

Asta e lege comunista??? eu n-am auzit asa ceva!!!

 

Pacienti vor fi acesti parinti la balamuc cu felul lor de gandire total gresita!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu asa ceva nu pot intelege!!! Din moment ce sint casatoriti copilul sa fie nedorit???

 

Dimpotriva, eu zic ca sunt obligati sa faca zece copiii, prin lege. Ar trebui dat in judecata acest iubitor de centrale de apartament care isi neglijeaza indatoririle de cetatean de vaza al societatii. Sa puna **** (mana) sa faca copiii , ca e destula caldura de la soare.

Editat de Aseneth
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DE CE NU INTREBI PE FORUM CE FACI ATUNCI K SA FI PREGATIT EU ASA FAK MEREU

O SA DESKID UN TOPIK SA O INTREB PE AMARENA CE SA FAK

 

Eu asa ceva nu pot intelege!!! Din moment ce sint casatoriti copilul sa fie nedorit???

Asta e lege comunista??? eu n-am auzit asa ceva!!!

 

Pacienti vor fi acesti parinti la balamuc cu felul lor de gandire total gresita!!!

Nu are nici o legatura cu legea, ci cu faptul ca ea isi doreste, si el nu.

 

Sa puna **** (mana) sa faca copiii , ca e destula caldura de la soare.

Vezi ca poate citeste si el, si...pune mana ... :crazy: Asta ca repetitie, asa. In fata oglinzii.

Editat de Two
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand e internet am aflat si de cuvantul "decretel" si abia pot sa-mi stapinesc lacrimile.

Credeam ca pentru o femeie copilul este mai important in special daca are si sot, pe cele fara le-as mai intlege ca n-au incotro la un moment dat. De undeva se pune problema gresit.

Acesti oameni nu trebuie sa se casatoreasca daca numai la mobila si bunuri materiale le sint prioritatile!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' mai las-o pe Amarena in pace. Topicu' asta-i despre amenajari interioare, nu despre ce sa faci tu.

Exact asta spuneam si eu! :roll:

Sa-l sun pe Buleala ? :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu despre ce sa faci tu.

 

Te contrazic. Daca nu vine el la botez, nu vine nici Getintheline, si deci, prin urmare nici barbatul incriminat nu mai deschide topic si iata asa ramane femeia fara copil. Deci este vital sa stim ce o sa faca Two intre anii 2033-2073 , cand e posibil sa se boteze copilul, ca poate se boteaza la 70 de ani, daca parintii nu e ortodocsi.

 

Acesti oameni nu trebuie sa se casatoreasca daca numai la mobila si bunuri materiale le sint prioritatile!!!

 

Vaaaai, nu pot sa cred ca ai facut aceasta afirmatie, doamna Casatoreste-te_cu_un_om_bogat_ca_sa_iti_vezi_interesul_si_sa_fii_libera.

Te-ai convertit la vreo religie noua si nu ne-ai zis si noua? Pai asa se face? Nu-i frumos, sa tii secrete fata de prietenii tai virtuali.

Editat de Aseneth
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un lant al slabiciunilor si o situatie care se poate complica, odata cu trecerea inexorabila a timpului.

 

Dar, pana una-alta, cristinutza n-a mai aparut, cred ca ia masuri pt draperiile din dormitor sau ceva..

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg disperarea asta la 27 de ani, ce ma fac, ce ma fac, n-am copil. E total fara sens. Nici nu vreau sa stiu ce copil ar putea creste o astfel de mama disperata.

 

Ei, tu ai, d-aia nu o intelegi. Eu eram disperata la 25, ca simteam ca trece timpul pe langa mine. Acum nu mai sunt. :P

 

Poate ca ea isi doreste mai mult un copil decat un sot , in acest sens a fost postarea mea anterioara.

 

Da, am inteles acum.

 

 

Eu asa ceva nu pot intelege!!! Din moment ce sint casatoriti copilul sa fie nedorit???

 

Nu toate cuplurile casatorite isi doresc copii. Unii se mai casatoresc si din dragoste, nu doar ca mama sa poarte acelasi nume cu copilul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×