Sari la conținut
Forum Roportal
Cristina cristinutza

Vreau un copil si sotul meu nu vrea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adevarat! :lol2:

Asta ca sa nu mai spunem ca, exista posibilitatea ca Buleala sa isi implementeze proiectul de lege, si in cazul asta nu se mai naste nici copilul, deci, adio botez.

Drept urmare ne aflam in fata unei foarte mari dileme. Asadar, ce facem : deschidem un topic nou cu chestionar ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista posibilitatea ca Buleala sa isi implementeze proiectul de lege,

 

Sigur, asa cum exista si posibilitatea ca eu sa ma marit cu bill gates, el sa moara calcat de o masina la o zi dupa nunta si eu sa ii mostenesc toata averea.

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, asa cum exista si posibilitatea ca eu sa ma marit cu bill gates, el sa moara calcat de o masina la o zi dupa nunta si eu sa ii mostenesc toata averea.

Eu i-am spus-o mereu si personal, si cred ca este ceva ce nu se poate implementa, fiindca are multe lacune si ar starni mai multe probleme decat ar rezolva.

Problema este ca, intr-o tara ca Romania, mi-e teama ca s-ar aproba asa ceva. :o:

 

Cat despre tine si Bill Gates, cred ca ai ceva sanse! :crazy: Sa strang bani de nunta ?

 

Oare cat o plati, daca ii furam mireasa?! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit multe fete care isi doreau un copil la varsta de 27 ani. Probabil asta o fi ceasul biologic.

La 27 de ani nici nu se pune problema de ceas biologic. Aproape de 40 da, dar nu la 27.

 

Eu asa ceva nu pot intelege!!! Din moment ce sint casatoriti copilul sa fie nedorit???

Asta e lege comunista??? eu n-am auzit asa ceva!!!

 

Ai casatorit nu implica automat ca e musai sa-ti doresti sa ai copii, iar intr-un cuplu, ambii trebuie sa cada de comun acord cand si daca sunt pregatiti pentru a avea un copil. Multi oameni nu mai adera la mentalitatea "Stingem lumina, ne sexuim si p'orma ce-o fi o fi".

Tu traind in USA ar trebui sa-ti fie familiar termenul planned pregnancy.

Nu stiu cum e la voi dar la noi te intreaba la spital sau la obstetrician, daca sarcina a fost planuita. Cu alte cuvinte... dorita. Eu cred ca exista un motiv pentru care pun ei aceasta intrebare. Tu ce crezi ?

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta ca sa nu mai spunem ca, exista posibilitatea [...] sa isi implementeze proiectul de lege, si in cazul asta nu se mai naste nici copilul, deci, adio botez.

 

 

Eu stiu ca traim intr-o tara plina de mocofani bradipsihici, conti de S.A.I., dar tu chiar crezi ca, toti cei cu influenta, au retard mintal grav?

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 27 de ani nici nu se pune problema de ceas biologic. Aproape de 40 da, dar nu la 27.

 

La 40 de ani unele nici nu mai au ceas biologic, ce sa le mai ticaie?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp Cristina cristinutza cred ca se ocupa de rezolvarea problemei ! :crazy: Apoi se duce la shopping sa caute lucruri pentru bebelusi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 40 de ani unele nici nu mai au ceas biologic, ce sa le mai ticaie?!

 

Tic-tac...tic-tac...e aproape...

Eu stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca traim intr-o tara plina de mocofani bradipsihici, conti de S.A.I., dar tu chiar crezi ca, toti cei cu influenta, au retard mintal grav?

Sincer, DA! :crazy: Si nu ar fi vorba doar de asta, altceva i-ar face sa voteze asa ceva.

E vorba de politica, nu de binele celor multi. Si in cazurile astea, aberatiile sunt la loc de cinste.

 

Intre timp Cristina cristinutza cred ca se ocupa de rezolvarea problemei ! :crazy: Apoi se duce la shopping sa caute lucruri pentru bebelusi.

A terminat cu decoratul ? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×