Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hehe..ce misto...

e de groaza cat de misto e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
abu dhabi emirate e cald si bine am facut baie in mare de luna trecuta. in casa stau cu pantalon lung ca am aer conditionat si ma congelez cand ies afara pun shortul.

e super misto da mie dor de ai mei.

Eu nu stiam......aici azi fu caldut,aparu si soarele....a plouat vineri....e totul ok....vino sa faci si tu o plimbare cu barcuta....ce te impiedica? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu stiam......aici azi fu caldut,aparu si soarele....a plouat vineri....e totul ok....vino sa faci si tu o plimbare cu barcuta....ce te impiedica? :airkiss:

am aici salupa nu e nevoie merci de invitatie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!sunt noua pe-aici.m-au atras povestile voastre.

 

 

Uneori simt k ma urmareste cnv,dar nu vad pe nimeni cand ma uit.si uneori mai aud ca parca ma striga cnv cu vocea unor prieteni de-ai mei,dar se dovedeste k nu era nimeni.

Editat de ..Black Cat..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!sunt noua pe-aici.m-au atras povestile voastre.

Uneori simt k ma urmareste cnv,dar nu vad pe nimeni cand ma uit.si uneori mai aud ca parca ma striga cnv cu vocea unor prieteni de-ai mei,dar se dovedeste k nu era nimeni.

bine ai venit

nu te speria la multi li se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o zi am mers in vizita la o prietena (adelina o cheama).Ea mi-a sugerat sa mergem in podul casei,caci ei ii era frica sa mearga singura.Am acceptat.Ea a ajuns prima acolo,desi nu am vazut cand m-a intrecut.Pe mine m-a interesat o lada dintr-un coltz.Am chemat-o sa ma ajute sa deschid lada.Dar pe cine sa chem?Intr-un timp a venit si Adelina .Si-a cerut scuze ca nu a venit.Am intrebat-o unde disparuse cand am chemat-o sa ma ajute,dar ea a zis mirata ca nu a fost in pod , a fost un pic la WC.GALC!Cand i-am povestit,am fugit amandoua jos din pod!

Sunt eu :friends: ?DAR ZAU AM VAZUT-O PE ADELINA ACOLO INAINTE SA VINA ADEVARATA ADELINA!!!!!!!

 

 

 

PS:la mine in camera se aud zgomote ciudaaateeeeeee si mi-e friicaaaa :cry: :D :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PS:la mine in camera se aud zgomote ciudaaateeeeeee si mi-e friicaaaa :friends: :cry: :D

si la mine se aud. a mai dat cineva explicatia . intimpul zilei se dilata si noapte se contracta si daia se aud trosnete. mai haios e cand se aprinde tv din senin . ma trezesc si imi dau seama ca aveam telecomanda in mana si ma jucam cu ea.

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ceva timp ma macina un gand :doh: ...as vrea sa aflu daka sunt spirite la mn in casa ji nu stiu cum....cu spiritism mi se pare prea riscant... :D dar as pune o inttrebare la care sa imi raspunda intrun fel sau altul printrun zgomot...sau cv de genu... insa mie cam teama ....voi ce ziceti ?astept opinii :kiss: :lol2: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ceva timp ma macina un gand :doh: ...as vrea sa aflu daka sunt spirite la mn in casa ji nu stiu cum....cu spiritism mi se pare prea riscant... :D dar as pune o inttrebare la care sa imi raspunda intrun fel sau altul printrun zgomot...sau cv de genu... insa mie cam teama ....voi ce ziceti ?astept opinii :kiss: :lol2: :focus:

ai grija ce iti doresti ca se poate implini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×