Salt la continut

Fotografie
- - - - -

Epilare definitiva a parului de pe fata?

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
7 replici la acest subiect

#1 My_lollipop

My_lollipop

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 27 February 2010 - 07:21 PM

Buna! Am o mare problema si anume parul de pe fata. Nu ma refer la mustata si la sprancene, ci la parul de pe obraji. Am 16 ani, sunt fata si (stiu ca suna cam deprimant) am par pe fata!De cand sunt mica am o problema cu parul, dar chiar nu ma asteptam sa-mi apara si pe obraji.NU stiu ce sa fac.!!! ma gandeam sa incerc o epilare definitiva cu laser dar nu prea indraznesc.

Va roooooog foarte mult sa ma ajutati cu niste pareri (daca ati avut o astfel de experienta sau daca cunoasteti persoane care au incercat epilarea definitiva pe fata)
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#2 marinaru

marinaru

Orhidee

• Gold Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 9251 mesaje

Scris 27 February 2010 - 07:21 PM

Nu exista epilare definitiva cu laserul. Daca vrei o epilare definitiva cauta epilarea cu acul. Este o metoda rusa care are eficienta 100%.
  • 0

#3 adnana

adnana

Irezistibila

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStrica
  • 836 mesaje

Scris 27 February 2010 - 09:38 PM

Nu exista epilare definitiva cu laserul. Daca vrei o epilare definitiva cauta epilarea cu acul. Este o metoda rusa care are eficienta 100%.

Moama, lucrezi in domeniu? Vreau sa aflu mai multe...
  • 0

#4 marinaru

marinaru

Orhidee

• Gold Member
  • 9251 mesaje

Scris 27 February 2010 - 09:42 PM

Moama, lucrezi in domeniu? Vreau sa aflu mai multe...

Nu lucrez si nu stiu ce as putea sa iti spun mai multe. Nu stiu daca la noi face cineva epilare cu acul sau nu dar stiu sigur ca este cel putin pana acum singura metoda cu adevarat definitiva. Imi pare rau ca nu te pot ajuta. :pardon:
  • 0

#5 Olivier Dzidzi

Olivier Dzidzi

Orhidee

• Gold Member
  • 8239 mesaje

Scris 27 February 2010 - 10:39 PM

Arsuri de gradul III. Elimină foliculii definitiv... garantat. Păi, dac-ar exista metode eficiente, credeţi că nu s-ar apuca cei din domeniu să-şi facă reclamă la greu?
  • 0

#6 Cassandra1234

Cassandra1234

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 29 mesaje

Scris 18 March 2010 - 01:15 PM

EU iti recomand epilarea definitiva cu draga inima, da rezultate foarte bune dar trebuie sa te tii de sedinte.
  • 0

#7 Alinutza2010

Alinutza2010

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 24 February 2011 - 05:43 PM

Buna! Am o mare problema si anume parul de pe fata. Nu ma refer la mustata si la sprancene, ci la parul de pe obraji. Am 16 ani, sunt fata si (stiu ca suna cam deprimant) am par pe fata!De cand sunt mica am o problema cu parul, dar chiar nu ma asteptam sa-mi apara si pe obraji.NU stiu ce sa fac.!!! ma gandeam sa incerc o epilare definitiva cu laser dar nu prea indraznesc.

Va roooooog foarte mult sa ma ajutati cu niste pareri (daca ati avut o astfel de experienta sau daca cunoasteti persoane care au incercat epilarea definitiva pe fata)

Buna,
Incearca crema Kalo pentru epilare definitiva este foarte buna eu o folosesc de ceva timp si am inceput sa vad rezultatele inca de la a doua aplicare.Sper ca ti-am fost de ajutor pentru mai multe detalii poti intra pe site si sa citesti mai multe despre aceasta crema.www.mediparkherbal.ro
  • 0

#8 Mariam852

Mariam852

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 01 April 2012 - 07:55 PM

poti scapa de par cu ulei de furnici e 100% natural si parul nu mai iese deloc http://www.okazii.ro...ici--a112635170
  • 0