Sari la conținut
Forum Roportal
Bokor Anamaria

acer aspire 5135 help!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

so am un acer aspire 5135 si miam instalat windows ...mi`am instalat toate driverele dar cel de sunet nu mil recunoaste acolo la device manager si imi da eroare de cate ori imi pun realteku ... am incercat si soundMax dar tot asa imi zice ...am instalat din nou windos la fel plsss help nu stiu ce sa ii mai fac va rog!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si pe cd cu drivere de la pc ala e realtek hd dar nu stiu nici macar nu il instaleaza si doar si pe si pe net am cautat drivers for acer aspire 5135 si tot ala mil da procesoru e intel nuj ce sa ii mai fac cred k mam saturat de cate ori am instalat windows

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu asta am si eu probleme ,acelasi dvd cu Windows nu mereu imi instaleaza driverul de sunet (relatek) probabil un conflict de software.Spune si ce fel de windows ai ...am incercat varianta7 si nu vede nici imprimanta nici placa de captura.Am ramas la vechiul meu sistem.Poate nu fac eu ceva bine.

 

Scuze ,am scris gresit ...Realtek High Definition.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da eu am reusit sa mil fac. am windows xp professional sincer nu stiu ce varianta dar problema era la mine ca am facut formatu la windows pe quick si de aia cred ca imi dadea asa eroare la instalarea realtek hd dar l`am facut pe normal am sters tot si C si D (sau ma rog cate partiti ai)si mi la instalat. http://getpcmemory.com unde gasesti toate driverele pentru acer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×