Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu sunt gemeni iar el balanta. am citit ca aceste zodii se potrivesc de minune.in cazul meu nu e deloc asha.ma cert ,ma despart,ma impac cu balanta.am mai avut un prieten balanta acum 2 ani dar parca acela era cu capul pe umeri,asta de acum e tare dezechilibrat.

:roll:

 

cred in zodii in prop de 95 % dar nu cred ca ma impac cu balantele atat de bine cum scrie la horoscop pe plan sentimental.

 

cunoasteti cupluri gemeni-balanta care sa se inteleaga bine? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca se-nteleg foarte bine. Gemenii sunt persoane duale, iar balantele sunt schimbatoare ca vremea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

perfecta dreptate :roll:)

 

dar cu balanta de acum nu ma impac ..2 pietre tari.huh ???

 

o tine de ascendent?

Editat de copil_rebel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
perfecta dreptate :lol:)

 

dar cu balanta de acum nu ma impac ..2 pietre tari.huh ???

 

o tine de ascendent?

Eu sunt balanta. Cred ca tine si de ascendent. Dar da, sunt doua zodii puternice, ambele cu doua taisuri,cu doua feluri de a pune problema, ambele schimbatoare. Si ar trebui sa intervina compromisul,pentru ca relatia sa functioneze. E ca in cazul unei relatii in care amandoi sunt balanta,sau amandoi gemeni. Sunt relatii dificile, dar functioneaza!!!

 

eu sunt gemeni iar el balanta. am citit ca aceste zodii se potrivesc de minune.in cazul meu nu e deloc asha.ma cert ,ma despart,ma impac cu balanta.am mai avut un prieten balanta acum 2 ani dar parca acela era cu capul pe umeri,asta de acum e tare dezechilibrat.
N-ai sa intalnesti balanta echilibrata pana cand aceasta nu implineste 30 de ani cel putin. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles. ufff..tre' sa mai astept un an inseamna :lol: hai ca nu mai e mult :o:

Succes! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stiu ca se-nteleg foarte bine. Gemenii sunt persoane duale, iar balantele sunt schimbatoare ca vremea.

 

Iar gemenii sunt infinit mai skimbatori decat balantele.

Balantele sunt mai stabile in tot ceea ce fac mai mult decat gemenii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intre-adevar n am stare. mai trag cu ochiul in dreapta-stanga ,dar sincer mi s a pus pata pe tipul asta.

am momente cand ma gandesc ce bine ne-ar sta impreuna..bla ,bla si altele cand nu mai vreau sa stiu nimic de el.brrrrr..o intreaga nebunie.

ar trebui sa imi caut un taur(cica is stabili) sau capricorn dar unde sa ii gasesc?sa fie pe placul meu ;) cer cam mult ,macar am dreptul sa visez.

deocamdata sa vad ce fac cu balanta. :) o sa iasa ceva sau nu...ma voi stradui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles. ufff..tre' sa mai astept un an inseamna ;) hai ca nu mai e mult :)

Mai bine ia un geaman..macar stii o treaba. :)

Ete ma ofer io voluntar.

Si merge balanta cu gemeni. La sigur. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×