Sari la conținut
Forum Roportal
barbarosie daniel

CALCULATORUL

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

MA NUMESC DANIEL SI AM SI EU O PROBEMA CU CALCULATORUL SI VA ROG DA MA PUTETI AJUTA SI VA PRICEPETI LA CALCULATOARE.DE FIECARE DATA CAND INSTALEZ WINDOWSUL PESTE APP O LUNA CAND INCERC SA INTRU IN JOCURI SAU FILME IMI APARE UN FOND ALBASTRU SI UN SCRIS CU ALB SI IMI DA RESTART.SAU DAK LAS CALCULATORUL SI DAU DRUMU LA MUZICA ISI DA RESTART.NU STU CE SA FAC MA PUTETI AJUTA SI PE MN.VA ROOOO MULLL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi sa fie fie cablu de curent de la hdd bagat bine. mie imi facea probleme din astea cu ecran albastru cand nu introduceam cablu bine. altfel ti-a sugera sa instalezi o alta versiune de win si sa vezi daca iti mai face figuri. daca persista, probabil hdd-u e de vina sau altceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa bag cablul bine si dak nu imi merge ce win imi recomanzi k prima data cand am luat calculatorul am tinut win 3 luni si lam formatat k aveam virusi,apoi cand am bagat acelasi win dupa o luna im dadea restarturi si lam mai bagat inca de 3 ori de atunci dar toot acelasi win.u ce imi recomanzi sa fac k nu mai stiu.dak e ce win eu am sp2.si mai am o chestie in timp ce bag driver de la placa video imi da niste nimagini sa fie de la astea??dak sunteti amabil raspundetimi si mie la intrebarila pe care le-am postat va multumesc.

post-184657-1225380744_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa bag cablul bine si dak nu imi merge ce win imi recomanzi k prima data cand am luat calculatorul am tinut win 3 luni si lam formatat k aveam virusi,apoi cand am bagat acelasi win dupa o luna im dadea restarturi si lam mai bagat inca de 3 ori de atunci dar toot acelasi win.u ce imi recomanzi sa fac k nu mai stiu.dak e ce win eu am sp2.si mai am o chestie in timp ce bag driver de la placa video imi da niste nimagini sa fie de la astea??dak sunteti amabil raspundetimi si mie la intrebarila pe care le-am postat va multumesc.

post-184657-1225381703_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci la ce faci tu acolo in poza, tre sa dai sa continue la instalare.

 

pe urma, m-am mai gandit ca daca winu care il ai tu acum instalat si iti face probleme, daca e cracuit d-aia se intampla asa. tre sa gasesti linkuri pt altu. daca nu stii unde sa cauti, inregistreaza-te aici si sunt sigur ca o sa gasesti ceva: ******

Editat de argv
interzis warez/crack/hack

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cracuit adica e copie, nu e original. copiile au mai multe erori decat originalurile si de aici toata povestea... deci ai winu cumparat din magazin ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omu, eu n-am rabdare sa fac pt mine... si chiar dupa ce scoti sa zic un windows de pe net tre sa montezi imaginea intr-un driver virtual, pe urma sa faci o copie, pe urma sa o arzi pe un cd... se cer multe explicatii daca nu stii ce faci iar eu unul nu am rabdare, sorry. un sfat ar fi sa cauti pe net tutoriale despre treaba asta si odata ce te-ai documentat poti sa treci la treaba :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×